E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Automjete

Etiketim: automjete

Autobusi s’i bindet policisë, merr përpara tre automjete

Drejtuesi i një autobusi në autostradën Tiranë-Durrës nuk respekton stopin e policit rrugor dhe nga shpejtësia merr përpara tre automjete, duke shkaktuar dëme materiale...

Përplasen dy automjete, dy fëmijë të plagosur dhe një i rritur

Një aksident me pasojë tre të plagosur, midis të cilëve dy fëmijë, ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë – Peqin Sipas burimeve të komisariatit të...

Digjen dy automjete gjatë natës në Vlorë

Dy automjete raportohet se janë djegur gjatë natës në qytetin  e Vlorë. Mjetet janë një tip "Toyota" dhe tjetra "Benz". Njëra është djegur në lagjen...

“Forca e Ligjit”, sekuestrohen pasuri të paluajtshme, llogari bankare dhe automjete

Në vijim të punës kundër krimit të organizuar si dhe sekuestrimit të pasurisë që rrjedh nga veprimtaria kriminale, është hapur proçedimi penal i regjistruar...

Falja fiskale, sa automjete u çregjistruan në vitin 2017. INSTAT publikon...

Numri i automjeteve të regjistruara shënoi rënie për herë të parë me 2017 që kur vendi hapi dyert drejt ekonomisë së tregut. Sipas të...

Kakavijë, qindra automjete në radhë prej më shumë se 4 orësh

Radhë të gjata automjetesh janë regjistruar në pikën e kalimit kufitar të Kavaijës me Greqinë. Qindra automjete kanë pritur për më shumë se 4 orë...

Dizajni i ‘çmendur’ prezantohet në Gjeneva 2017/ Model si ky s’keni...

  Shkolla e dizajnit në Zvicër, “Sbarro” ka zbuluar një veturë koncept të pazakontë, që ka tërhequr vëmendje të madhe në panairin e veturave në...

Përplasen dy automjete, plagosen 5 persona në Durrës

Pesë persona kanë mbetur të plagosur në një aksident automobilistik pasditen e djeshme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 15 të Durrësit ku Altin Qokaj...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...

Interpoli, fajin për dështimin e ka vetë Kosova

Nga Rexhep Qosja - Mjerisht Kosova dështoi edhe për të tretën herë për t’u bërë anëtare e organizatës...