E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Aulona Musta

Etiketim: Aulona Musta

FOTO/ I rrëfeu si e humbi virgjërinë, Aulona Musta ka dy...

Ditën e sotme, moderatorja e njohur Aulona Musta ka tërhequr vëmëndjen e të gjithë ndjekësve me një foto të publikuar në profilin e saj...

“Ndërrojnë burrat bashkë”, Fatma quan gazetarin pervers

Një artikull ku shkruhej se Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë aq shoqe sa ndërrojnë dhe burrat, ka tërhequr vëmendjen e gazetareve. Ndërsa publikuan foto...

Aulona Musta poston videon duke bërë twerk, Sara Kapo i komenton:...

Ajo është një nga gazetaret më të ndjekur në rrjetin social “Instagram”, ku poston foto e video të ndryshme nga jeta e saj profesionale...

Ti rrahim apo jo fëmijët? Aulona: Po, ia kam dhënë një...

Dhuna mbi fëmijët, veçanërisht kur ata janë në moshë të mitur, është kritikuar përherë me të madhe nga organizata të ndryshme, e madje, është...

Aulona “kap burrin mat”, i vë thikën në fyt (FOTO)

Moderatorja e njohur e “Thumb” ka nisur zyrtarisht pushimet e verës. Në rrjetet sociale ajo është vazhdimisht aktive, pavarësisht impenjimeve të saj. Së fundmi...

Perlat Musta: Ja kur më ka zhgënjyer për herë të parë...

Perlat Musta ka dhënë një ndër intervistat më interesante të kohëve të fundit. E ka dhënë pikërisht përballë vazjës së tij, Aulonës, e cila...

Kërcim në tub dhe skena të nxehta, plas sherri në “Dancing...

Mbrëmja e djeshme e spekataklit të kërcimit “Dancing with the Stars”, ka sjellë një natë të ndezur që ka gjeneruar komente të shumta. Konkurrentët kishin...

Gazetarja shqiptare rrëfen pozicionin e saj të preferuar në seks

Dy gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë qenë mbrëmë të ftuara në emisionin “Elitë show”, ku i kanë drejtuar pyetje provokuese njëra-tjetrës. Një ndër...

”Femrat në TV kanë aftësi gojore te zyra e shefit”

Aulona Musta është një nga ato figura që nuk bën kompromise! E ftuar në puntatën e radhës të ''90 sekonda me Eraldon'', në ''Eduasportin.com'',...

Aurela Gaçe: Ja pse i quajta gazetaret “Tyryfyçka”!

E ftuar në emisionin “Thumb” të gazetareve Aulona Musta dhe FatmaHaxhialiu, Aurela Gaçe ka treguar se pse është nxehur me disa gazetarë. Është diskutuar mbi...

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...