Ballina Etiketimet Asambleja ps

Etiketim: asambleja ps

PS “izolon” votuesit e ligjit te plehrave, mbledh Asamblenë Kombëtare

Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste do të mblidhet paraditen e sotme ndërsa do të miratihë një sërë vendimesh mes tyre dhe kuotizacionin e anëtarësisë...

EDITORIAL

Presidenti shqiptar Ilir Meta në Tuz të Malit të ZI

Presidenti Meta vazhdon vizitën e suksesshme në Mal të Zit. Pasi u prit me nderime shtetrore nga...

FORUM

Andi Bushati: Rama ka kapur drejtësinë dhe shërbimin sekret

Analisti Andi Bushati i ftuar në rubrikën “opinion” në News 24 komentoi shkarkimin e drejtorëve të fundit...

Kosovë-Serbi, në dialog nga “pika zero”

Nga Bekim Bislimi, Rel Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun...