E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Artur Zheji

Etiketim: Artur Zheji

Artur Zheji: Rama ka ikur! I huaji që këshillon Ramën me...

Analisti dhe prezantuesi i emisionit "360gradë" Artur Zheji i ftuar në studion e Ora News duke komentuar protestën e sotme por dhe atë të...

Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë

Nga Artur Zheji Ramushi, për fat Kryeministër i Kosovës në këto kohë të vështira, nuk është as “kosovar”, as myslyman e as i krishterë, as...

“VOA”, Zheji: Qeveria ilegjitime. Zgjedhjet janë prekur, nuk janë më të...

Drejtuesi i emisionit "360 gradë" Artur Zheji tha se ultimatumi i Bashës për kryeministrin Rama është një strategji e opozitës. I ftuar në studion e lajmeve...

Zheji: Tahiri është djalë shumë i zgjuar, por është në hall

Analisti dhe drejtuesi i emisionit "360 gradë" Artur Zheji duke folur për Saimir Tahirin, tha në studion e lajmeve të Ora News me gazetaren...

KM-ja, regjizori i teatrit të Kukullave dhe pasioni për të poshtëruar...

Nga Artur ZHEJI Në fjalën e gjatë dhe monotone të Ramës, ku njoftoi live dhe përpara kamerave ndryshimet e ministrave, duke u bërë nga një...

Zheji: Ministrat e rinj, butona që shtyp kryeministri

Për drejtuesin e emisionit "360 gradë" Artur Zheji ministrat e rinj nuk janë gjë tjetër përveçse, këshilltarë apo sekretarë që kryeministri Rama i shtyp...

Protesta e studentëve, opozita e kompleksuar. Të jetë kjo një rastësi?

Nga: Artur Zheji Opozita u qëndroi larg studentëve, duke respektuar kërkesën e tyre, që të gjitha forcat politike të qëndronin jashtë protestës. Por ndërkohë, studentët,...

Artur Zheji krah studentëve: Nesër dal në protestë

I ulur mes studentëve, gazetari dhe drejtuesi i emisionit "360 gradë", Artur Zheji tha se nesër do ti bashkohet protestës. Meço: Pse zoti Zheji i...

Shqipëria si aeroport dhe fabrikë njerëzore pa kuptim…

Nga Artur Zheji - Tashmë është e qartë. Shqipëria, pavarësisht se sot është e dyfishuar, duke përfshirë Kosovën e Pavarur, nuk ka dhe nuk mund...

Andi Bushati i përgjigjet Ramës: Materie e biodegraduar…

Pas reagimit të Ylli Rakipit dhe Artur Zhejit ndaj Kryeministrit Edi Rama ka reaguar edhe analisti tjetër Andi Bushati. Me anë të një statusi...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...