E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Artur Zheji

Etiketim: Artur Zheji

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë verbale ndërmjet të ftuarve, avokatit Spartak Ngjela...

KM-ja që vdes për Ronaldon dhe “Yjet që rrijnë e vështrojnë!”

Nga Artur Zheji Mori helikopter dhe çarter nga gëzimi fëminor për të takuar Ronaldon, KM-ja dhe u katapultua në Torino. Në afshin e dëshirës për luks,...

Hisja e drogës, në këmbim të heshtjes së disa ndërkombëtarëve…

Nga Artur Zheji Ka disa vende që prodhojnë shumë naftë dhe rregjimet e tyre, shpërndajnë aksione apo puse nafte, jahte dhe pushime lluksoze, hareme femrash...

Opozitar? Apo të vdesësh në gjumë dhe nga shpresat e rreme…

Nga Artur Zheji Duket se ka frikë të madhe në Fshatin shqiptar, nga superpushteti më i fundit i KM-së, në sistemin e drejtësisë, plus pushtetet...

Shqipëria e të mjerëve, Shqipëria-Çiflig e të pasurve dhe KM-ja xhingla...

Nga Artur ZHEJI -  Gjithmonë e më tepër nëpër mediat shqiptare, shfaqen kërpudhat e lluksit të të pasurve shqiptarë, konkurentë me më të pasurit e...

Amerikanët të flasin për Kosovën, përpara se shqiptarët të “shqyhen” dhe...

Nga Artur ZHEJI Megjithëse verë dhe me shumicën e politikanëve me brekë plazhi, çështja e korrigjimit të kufinjve të Kosovës, ka shkuar drejt një radikalizimi...

Ja pse Hashim Thaçi nuk mund të jetë tradhëtar…

Nga Artur ZHEJI Të akuzosh Thaçin për tentativë tradhëtije kombëtare, më duket një fantazi Mesdhetare, dhe një lojë e pastër politike. Thaçi ka qenë dhe...

Provokimi veror i KM-së dhe dashuria për Lul Bashën

Nga Artur ZHEJI Pas idesë së 100 fshatrave turistike, që ngjan më shumë me një slogan të Timonierit të madh, Mao Ce Dunit, KM-ja përpëlitet...

“Njerëzit protestojnë ndaj qeverisë më shumë në Facebook se në sheshe”

Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal (KBR) bëri publik sot rezultatet e Barometrit të Ballkanit (BB) të vitit 2018, një studim vjetor i opinionit të qytetarëve...

Lojra të rrezikshme pushteti dhe KM-ja në çarkun e vetngritur…

Nga: Artur Zheji Nuk del dot më nga qerthulli që ka krijuar KM-ja, një pellg kënetor banuar nga gjallesa mediokre dhe në një pjesë të...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...