E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Artur Gaxha

Etiketim: Artur Gaxha

Myftaraj: Gjyqtari Gaxha, pronar i tre apartamenteve në ish-Bllok

Emisioni “Ju flet Moska” i Kastriot Myftaraj vijoi edhe mbrëmjen e sotme me vettingun e gjyqtarit të gjykatës së Apelit në Tiranë, Artur Gaxha. Kësaj...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...