E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Artan hoxha

Etiketim: artan hoxha

Artan Hoxha: Segmente të SHISH kanë punuar kundër Ministrit Xhafaj

Gazetari Artan Hoxha deklaroi sot në emision "Real Story" të gazetarit Sokol Balla se Shërbimi Informativ Kombëtar ka vepruar për të mbledhur materiale kompromentuese...

Sali Lushaj sqaron foton me Fredi Alizotin

Sali Lushaj ka reaguar pas publikimit nga Artan Hoxha të fotos së tij me Fredi Alizotin, i dyshuar si personi që sipas Prokurorisë ka...

Artan Hoxha: Ngjarja në ish-Bllok, të përfshirë 10 persona

Gazetari Artan Hoxha, i ftuar në “Opinion” ka dhënë detaje rreth ngjarjes së 4 tetorit në ish-Bllok ku i vdekur mbeti Fabjan Gaxha dhe...

Artan Hoxha dhe Basir Çollaku, perplasje online për Xhisielën

Pas një shënimi në rrjetet sociale në lidhje me historinë e vazjës së dhunuar dhe përdhunuar në Fushë Krujë nga i biri i një...

“Mbaroni ndonjë punë shpejt e shpejt se po ikën Shtatori”. Çfarë...

Gazetari investigativ, Artan Hoxha vijon të ngrejë zërin për krimin e organizuar, bandat apo edhe lidhjet e tyre me politikën në Shqipëri. Në një postim...

Ish-oficeri Nuhu-Hoxhës: Shite informatorin te bandat për 3 mijë euro

Dje gazetari investigativ Artan Hoxha, publikoi foto ku shihej ish-oficeri Dritan Zagani bashkë me ish-nënkomisarin Emiljano Nuhu në Gjenevë të Zvicrës. Ndërsa sot kka...

Artan Hoxha: Nuk dal kurrë me të njëjtën makinë nga shtëpia,...

I ftuar në emisionin "Kapital" të Aleksandër Furxhi, gazetari investigativ Artan Hoxha, ka folur si rrallë herë për kërcënimet që merr herë pas here...

Laert Haxhiu e Orgest Bilbili shpëtojnë sërish, Artan Hoxha: Kush e...

Gazetari i Report Tv Artan Hoxha i ftuar në studion e lajmeve ka zbërthyer me detaje të gjithë operacionin e zhvilluar sot nga forcat...

Aksioni i RENEA-s në Divjakë, Artan Hoxha: Orgest Bilbili personi i...

Gazetari i Report Tv Aran Hoxha i ftuar në studion e lajmeve ka zbërthyer me detaje të gjithë operacionin e zhvilluar sot nga forcat...

“Ekzekutorët e bankierit Santo janë nga Nikla”, Artan Hoxha tregon vrasjet...

Gazetari i Report Tv Artan Hoxha i ftuar në studion e Repolitix me gazetarin Denis Minga, ka thënë janë disa vrasje të bujshme për të cilat ka të dhëna...

EDITORIAL

PD dhe LSI: Të enjten digjen mandatet para popullit dhe rrëzohet kryeministri, edhe me forcë

Tashmë duket se palët politike po shkojnë në përplasje finale ditën e enjte. PD vendosi të dorëzojë...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...