E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Artan hoxha

Etiketim: artan hoxha

Bllokimi i BSH, nesër shqyrtohen 6 kandidaturat për Këshillin Mbikqyrës

Zgjidhet ngërçi i krijuar në Bankën e Shqipërisë e cila nuk merte dot vendime për shkak të mungesës së kourumit. Komisioni i Ekonomisë do...

Video e rrëmbimit të Elvis Troqes, Hoxha: Ja çfarë ndodhi në...

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, të hënën, deklaroi se Ervis Troqe njihet si person problematik në Vlorë, ku kryesisht ishte identifikuar nga policia kriminale në...

Artan Hoxha tregon si u organizua prita e vrasjes së Edison...

Gazetari Artan Hoxha, të hënën, është ndalur edhe tek vrasja me breshëri automatiku të Edison Harizaj në Durrës. Hoxha u shpreh në studion e emisionit...

Hoxha kundër Ramës për vrasjet mes bandave

Në studion e “Top Talk”, këtë të premte, i ftuar ka qenë gazetari Artan Hoxha, i cili ka folur për episodet e fundit kriminale...

Rama në Repolitix, rekord audience, Report Tv lë pas televizionet kombëtare

Emisioni Repolitix në Report TV drejtuar nga gazetari Denis Minga ku i ftuar ishte kryeministri Edi Rama shënon një tjetër rekord audience mbrëmjen e të Martës....

Qeverisja dhe dekreti i ministrit, Edi Rama përballë gazetarëve

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv. Shefi i qeverisë ishte përballë një paneli...

Ekzekutuan Kacifasin, Artan Hoxha: Agimi i Artë po kërkon emrat e...

Në emisionin ‘Opinion’, gazetari Artan Hoxha është shprehur se ka informacione së partia ekstremiste, Agimi i Artë po kërkon emrat përfaqësuesve të RENEA-s që...

Artan Hoxha: Opozita ka një video që mund ta rrëzojë Edi...

Gazetari Artan Hoxha gjatë një interviste në studion e emisionit “Java” në Radio Televizionin Shqiptar ka pohuar se opozita ka disa filmime të forta,...

“Më mirë të qajnë nënat tuaja”, kërcënohet gazetari Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar se pas komentit të tij për vrasjen e ekstremistit grek, 35-vjeçarit Konstantinos Kacifa, ka marrë disa mesazhe kërcënuese. Ai kishte...

“Pjesë e fondit sekret grek”. Artan Hoxha: Kam rrezikuar jetën për...

Gazetarët Eni Vasili dhe Artan Hoxha kanë reagur pasi emri i tyre u përmend nga një portal grek i quajtur  ‘Eleftheri Ora’, si pjesë...

EDITORIAL

PD dhe LSI: Të enjten digjen mandatet para popullit dhe rrëzohet kryeministri, edhe me forcë

Tashmë duket se palët politike po shkojnë në përplasje finale ditën e enjte. PD vendosi të dorëzojë...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...