E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Artan hoxha

Etiketim: artan hoxha

Artan Hoxha: Dyshimet mbi avionin, çfarë më rrëfyen

Avioni i vogël i rrëzuar mëngjesin e sotëm në grykëderdhjen e Ishmit, ishte nisur mëngjesin e sotëm nga Bari. Gazetari Artan Hoxha thotë se...

Artan Hoxha: Kanabisi ka treg të sigurt. Financuesit japin paratë, të...

Qindra milionë euro nxirren nga trafiku i lëndëve narkotike në vend. Kështu deklaroi gazetari investigativ Artan Hoxha. I ftuar në rubrikën ‘Opionon’ në “News24”...

Deklarata shokuese/Artan Hoxha: Informatori im për hashashin u vra me plumb...

Gazetari i kronikës së zezë Artan Hoxha, i ftuar në studion e “News 24” për të folur për raportin e fundit të policisë italiane...

VIDEOSKANDAL/Gazetari Hoxha tregon plantacionet me hashash

Ndërsa vendi është mbërthyer nga debati për reformën në drejtësi, pak flitet për fenomenin alarmant të mbjelljes së lëndëve narkotike. Këtë vit, raportohet se...

Pse u vra Azem Hajdari nga Haklajt? (VIDEO)

Shumë mistere mban vrasja e Azem Hajdarit, nga pjesëtarë të fisit Haklaj, të cilët më pas u ekzekutuan në mënyrë të habitshme, një e...

Vrasja e Santos, Artan Hoxha: Policia nuk ngriti helikopterin (VIDEO)

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka sjellë sot fakte re reja për vrasjen e bankierit Artan Santo. Ai tha se policia ka humbur gjurmët e...

E vërteta e përgjimit të Ilir Metës në Opinion!

Një përgjigje për gjithë dilemat e politikës dhe medias Nga Blendi Fevziu – Opinionet janë gjithnjë më shumë se sa dy, ndërsa fakti është vetëm një!...

Rama flet për mesazhet e përgjuara të Metës e Ismailajt: Triller...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan Rama, ka reaguar për historinë e  përgjimit mes Kastriot Ismailajt dhe kreut të LSI, Ilir Meta. Sekretari i LSI-së...

EDITORIAL

Edi Rama për gazetën italiane “Corriere della Sera”: Nuk jap dorëheqje!

Kryeministri Edi Rama ka folur për gazetën kryesore italiane "Corriere della Sera", ku ka thënë prerë se...

FORUM

Shigjetari i së shtunës është lule (për shqiptarët që u vjen turp prej dhunës)

Nga Enkel Demi Në lajmet e së djelës në Sky TG24, TGCOM 24 apo Canale 5 lajmi i dytë...

Dialogu Kosovë-Serbi po rikthehet në binarët e duhur

Prof.Lisen Bashkurti Kosova po tregohet e hapur, e angazhuar dhe plotësisht e vullnetshme për të vijuar dialogun me...