Ballina Etiketimet Artan hoxha

Etiketim: artan hoxha

Artan Hoxha: Mesazhet e Spartak Brahos nuk më trembin, jemi të...

Gazetari investigativ i “News24”, Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me akuzat e kryetarit të Komisionit të Sigurisë Spartak Braho, pas publikimit të lajmit...

Artan Hoxha: Grupi që ka kërcënuar Llallën, ka kërcënuar dhe Bashën

Bashkëshortja e Prokurorit të Përgjithshëm e cila punonte në një institucion publik ka dhënë dorëheqjen dhe bashkë me fëmijët që janë regjistruar në shkollë,...

Artan Hoxha, në prokurori: Nuk hapin dot telefonat e mi. Më...

Gazetari investigativ i “News24”, Artan Hoxha nuk ka mundur t’i marrë telefonat që i sekuestroi Prokuroria e Krimeve të Rënda të enjten e kaluar,...

Gazetarja Eni Vasili fut hashash në emision. Policia mbërrin në News...

Gazetarja dhe moderatorja Eni Vasili e hapi ndryshe emisionin e saj të mbrëmjes “Studio e hapur” në News 24. Ajo u shfaq sot me...

Artan Hoxha: Ende s’mi kanë kthyer celularët. Kam gjëra interesante

Gazetari investigativ i “News24”, Artan Hoxha ende nuk i ka marrë telefonat që i sekuestroi Prokuroria e Krimeve të Rënda të enjten e kaluar,...

Ç’kanë telefonat e Artan Hoxhës?

Rrëzimi i një avioni që do të përdorej për trafik droge në Ishëm të Durrësit ka nxjerrë në pah të tjera skandale. Gazetari investigativ...

Artan Hoxha:Kujdes, mos gërmoni në celularin tim ! Mos i publikoni...

"U bëj thirrje që mos të gërmojnë aty. Nëse i hapin aty do të gjejnë gjëra komprometuese, nga Kryeministri e poshtë",- kjo është deklarata...

Hetimet/ Çfarë ka në dy telefonat e gazetarit investigativ Artan Hoxha?

Gazetari i njohur Artan Hoxha është shoqëruar nga policia me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe mbrëmë vonë i kanë sekuestruar dy...
Në foto: Avioni i rrëzuar sot në Ishëm

Dialogu i gazetarit Hoxha me oficerët e policisë gjyqësore

Gazetari investigativ i “News24”, Artan Hoxha u shoqërua mbrëmë vonë nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, pasi akuzohet për nxjerrje të sekretit hetimor. Gazetari...

Sekreti hetimor/Gazetari Artan Hoxha shoqërohet në prokurori (VIDEO)

Gazetari investigativ Artan Hoxha është ndaluar prokuroria mbrëmjen e se enjtes në përfundim të emisionit “Opinion”. Ai u dërgua në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku do...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...

Djegia e mandateve për të mos hequr dorë nga shpresa për Shqipërinë

Nga: Neritan Sejamini Kam qenë kundër çadrës së opozitës dy vjet më parë, siç isha, pas hyrjes në...