E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Artan hoxha

Etiketim: artan hoxha

Artan Hoxha: Nuk dal kurrë me të njëjtën makinë nga shtëpia,...

I ftuar në emisionin "Kapital" të Aleksandër Furxhi, gazetari investigativ Artan Hoxha, ka folur si rrallë herë për kërcënimet që merr herë pas here...

Laert Haxhiu e Orgest Bilbili shpëtojnë sërish, Artan Hoxha: Kush e...

Gazetari i Report Tv Artan Hoxha i ftuar në studion e lajmeve ka zbërthyer me detaje të gjithë operacionin e zhvilluar sot nga forcat...

Aksioni i RENEA-s në Divjakë, Artan Hoxha: Orgest Bilbili personi i...

Gazetari i Report Tv Aran Hoxha i ftuar në studion e lajmeve ka zbërthyer me detaje të gjithë operacionin e zhvilluar sot nga forcat...

“Ekzekutorët e bankierit Santo janë nga Nikla”, Artan Hoxha tregon vrasjet...

Gazetari i Report Tv Artan Hoxha i ftuar në studion e Repolitix me gazetarin Denis Minga, ka thënë janë disa vrasje të bujshme për të cilat ka të dhëna...

Gazetari Artan Hoxha publikon videon e rrëmbimit të Elvis Troqes në...

Gazetari i Report Tv, Artan Hoxha siguron ekskluzivisht videon e rrëmbimit të një personi në qytetin e Vlorës në muajin korrik, i cili edhe sot e...

Kush është Asmer Bilali, shënjestra e vërtetë e atentatit në Shkodër?

Gazetari i ‘Report Tv’, Artan Hoxha, i ftuar në emisionin Repolitix, ka zbuluar detaje të reja mbi vrasjen e Arjan Ferracakut më datë 1...

Hoxha: E qëlluan në kokë e gjoks, autorët ishin tre, ja...

Gazetari Artan Hoxha u shpreh në emisionin 'Repolitix' se autorët e vrasjes së Arjan Ferracakut ishin tre, njëri ishte mbi pemë duke vrojtuar situatën,...

Hoxha flet për sulmin ndaj gazetares: Zgjodhën shtëpinë ku rrinin vajzat...

Një ditë pas sulmit me breshëri kallashnikovi në banesën e prindërve të gazetares së kronikës Klodiana Lala, gazetari investigativ Artan Hoxha tregon në studion...

Mbyllen hetimet e dhunës ndaj gazetarit, Artan Hoxha: Elvi, mbathja nga...

Rreth një vit e gjysëm pas ngjarjes së rëndë, ku gazetari Elvi Fundo u dhunua barbarisht në mes të ditës në Tiranë, organet e drejtësisë...

Sulmi ndaj Klodiana Lalës. Artan Hoxha: Krimi i lidhur me politikën...

Nga Artan Hoxha Nuk ka asnje dyshim se bresheria e kallashnikovit qe ka terrorizuar dje ne mesnate familjen e koleges Klodiana Lala ka lidhje me...

EDITORIAL

Opozita me projektligj: Oligarkëve duhet verifikim, sekuestrim dhe penalizim

-Shifra që deklaron PD është e frikshme, pasi flitet për 2.2 miliardë euro abuzim me paratë e...

FORUM

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...