E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Artan Cuku

Etiketim: Artan Cuku

Vrasje me armë zjarri në Tiranë

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Kosovarëve’.  Policia në vendngjarje ka nisur hetimet. Burime...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...