Ballina Etiketimet Artan Cuku

Etiketim: Artan Cuku

Vrasja e ish-kryepolicit. Reagon Shoqata e Punonjësve të Policisë në Lirim

Ekzekutimi i ish-drejtorit të policisë, Artan Cuku, ka tronditur vendin dhe prekur shumë njerëz, kolegë dhe ish-kolegë të tij. Mesazhe të shumta kanë ardhur pas...

Detajet/Nga u larguan vrasësit e ish-drejtorit të policisë

Dy dyshohet të jenë autorët e vrasjes me armë zjarri të ndodhur këtë të shtunë pranë liqenit artificial në Tiranë, ku mbeti i vdekur...

Policia jep detajet për vrasjen e ish-kryepolicit, ja dyshimet e para

Policia ka dhene edhe detajet e para ne lidhje me vrasjen e ish-kryepolicit Artan Cuku sot ne mbremje ne Tirane. “Në lidhje me ngjarjen në...

Kush është kryepolici i vrarë sot në Tiranë

Artan Çuku, ish-drejtori i policisë Vlorë mbeti sonte ne mbremje viktimë e një atentati me armë zjarri, vetem 50 metra larg nga banesa ku...

Vrasje me armë zjarri në Tiranë

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Kosovarëve’.  Policia në vendngjarje ka nisur hetimet. Burime...

EDITORIAL

Dalin fotot ku ish-ministri Bushati refuzon të hypi në makinën e Kryeministrit

Sot, zyrtarisht Ditmir Bushati është ish-ministër. Ishte një nga figurat e majta më të kompletuara dhe ku...

FORUM

Më ka dërguar Edi Rama

AGRON GJEKMARKAJ/  Edi Rama sot për sot është prodhuesi më i madh i lumturisë! Por ai në të...

Bubrreci mbi rrotën që (nuk) sillet

Nga Fadil LEPAJA Dy presidentët, ai i Kosovës dhe ai i Serbisë, u patën bërë aq të afërt...