Ballina Etiketimet Artan Cuku

Etiketim: Artan Cuku

Vrasja e komisar Cukut, Shallari ka një kërkesë për gjykatën

Mikel Shallari, i arrestuar si autor i vrasjes së komisar Artan Cukut kërkon zëvendësimin e masës së sigurisë. Ngjarja e rëndë ndodhi më 8...

Basha në familjen e Cukut: Vettingu në polici nga Xhafaj e...

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka qenë sot në familjen e komisar Artan Cukut me rastin e 105-vjetorit të krijimit të policisë shqiptare. Ai...

105-vjetori i Policisë, Basha vizitë në shtëpinë e Artan Cukut

Sot është 105 vjetori i themelimit të Policisë së Shtetit. Ndërkohë në këtë ditë, mësohet se kryetari i Partisë Demokratike do të bëjë në orën...

Vrasësit i komisar Cukut sot në gjyq, avokati: Të mbyllen dyert,...

Mikel Shallai, i akuzuari për vrasjen e komisar Artan Cukut, ka dalë sot në gjyq për rivlerësimin e masës së arrestit. Avokati i tij ka...

Vrasja e Cukut, i akuzuari ndryshon dëshminë: Pranova fajin nga frika

Megjithëse fillimisht Mikel Shallari pranoi se kishte qenë ai që kishte vrarë komisarin Artan Cuku, e madje kërkoi mbrojtje për të treguar emrat e...

Vrasja e komisarit Artan Cuku/Autori i dyshuar ndryshon dëshminë…

Mikel Shallari, autori i dyshuar i vrasjes së Komisar Artan Cukut, në Prill të këtij viti, tërhiqet nga dëshmia e tij, ku fillimisht pranoi...

Vrasja e komisarit Artan Cuku, një rrëfim nga bashkëshortja e tij

“Bashkëshortja e Artan Cukut, Marjola, u shtang mbrëmjen e së shtunës së 8 prillit 2017, kur ai i tha të shkonte shpejt në shtëpi,...

Vrasja e Komisarit Artan Cuku, kush janë dy të shpallur në...

Pas dëshmisë së Mikel Shallarit, prokuroria dhe policia shpallin në kërkim dy persona. Njëri prej tyre është i afërm i 24 vjeçarit Shallari dhe...

Mikel Shallari pranon vrasjen e Artan Cukut, tregon emrin e porositësit....

Kur kanë kaluar pak më shumë se dy javë nga arrestimi si autor i dyshuar i vrasjes se komisarit Artan Cuku, Mikel Shallari ka pranuar...

Presidenti Nishani dekoron pas vdekjes komisarin e ekzekutuar Artan Cuku

Një nderim pas ndarjes nga jeta. Me propozim të Ministrit të Punëve të Brendshme  Dritan Demiraj, presidenti i Republikës Bujar Nishani ka dekoruar ish-Komisarin...

EDITORIAL

Dalin fotot ku ish-ministri Bushati refuzon të hypi në makinën e Kryeministrit

Sot, zyrtarisht Ditmir Bushati është ish-ministër. Ishte një nga figurat e majta më të kompletuara dhe ku...

FORUM

A mund të ketë Rruga e Mëndafshit një stacion edhe në Shqipëri?

Nga Hajdar Muneka - Para disa kohësh pata rastin të darkoja me një personalitet të rrallë kinez, anëtarin...

5 problemet reale të zgjedhjeve që burojnë nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik

Nga Oerd Bylykbashi 5 problemet reale te zgjedhjeve qe burojne nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik, pa...