E dielë, Dhjetor 16, 2018
Ballina Etiketimet Artan Cuku

Etiketim: Artan Cuku

HISTORIA/ Artan Cuku arrestoi porositësin e vrasjes së tij

Pasi i dështuan përpjekjet për t’u liruar nga burgu dhe pasi siguroi statusin e të penduarit të drejtësisë, Mikel Shallari, ekzekutori i kryekomisarit Artan...

Seriali 20 vjeçar i vrasjeve: Nga masakra e Levanit, deri te...

Seriali i vrasjeve që tronditi Vlorën: Si nisën krimet që shkuan deri te ekzekutimi i komisar Cukut Thonë se nëse do të mësosh diçka për...

Zbulohet emri, ja kush e porositi vrasjen e kryekomisarit Artan Cuku

Zbulohet emri i porositësit të vrasjes të ish-kryekomisarit Artan Cuku që u ekzekutua në hyrje të pallatit të tij. “BalkanWeb” mëson se bëhet fjalë...

Vrasja e komisarit Artan Cuku, ja kush e urdhëroi

Detaje të reja janë zbardhur për vrasjen e Komisarit Artan Cuku. Që në fillim dyshimet ishin se krimi ishte kryer me urdhër nga jashtë,...

Atentati ndaj Artan Cukut, i arrestuari Mikel Shallari merr statusin e...

I dyshuari si atentator i Artan Cukut, Mikel Shallari merr statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë Shallari aktualisht është i vetmi i arrestuar lidhur me atentatin...

Një vit pa Artan Cukun, rrëfehet bashkëshortja: Jetuam fort e çmendurisht...

Të shtunën e 8 prillit 2017, jeta e Artan Cukut u pre në mes nga plumbat. Kryekomisari u qëllua pabesisht nga kriminelët në hyrjen...

Vrasja e komisar Cukut, Shallari ka një kërkesë për gjykatën

Mikel Shallari, i arrestuar si autor i vrasjes së komisar Artan Cukut kërkon zëvendësimin e masës së sigurisë. Ngjarja e rëndë ndodhi më 8...

Basha në familjen e Cukut: Vettingu në polici nga Xhafaj e...

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka qenë sot në familjen e komisar Artan Cukut me rastin e 105-vjetorit të krijimit të policisë shqiptare. Ai...

105-vjetori i Policisë, Basha vizitë në shtëpinë e Artan Cukut

Sot është 105 vjetori i themelimit të Policisë së Shtetit. Ndërkohë në këtë ditë, mësohet se kryetari i Partisë Demokratike do të bëjë në orën...

Vrasësit i komisar Cukut sot në gjyq, avokati: Të mbyllen dyert,...

Mikel Shallai, i akuzuari për vrasjen e komisar Artan Cukut, ka dalë sot në gjyq për rivlerësimin e masës së arrestit. Avokati i tij ka...

EDITORIAL

Presidenti Meta me arbëreshët në Provincën e Avellinos (FOTO)

Presidenti Ilir Meta ndodhet sot në Itali, në komunën e Irpinas, e cila banohet nga arbëreshë. Së...

FORUM

Jemi vend me fat, Kryeministri ynë është më i miri dhe më i bukuri i krejtve!

Nga Agron Gjekmarkaj - Të marrtë e mira të marrtë more Kryeministri ynë qyfyrexhi! Ç’paske qenë! Del ti...

Vetëm për këtë fakt qytetarë bashkohuni me studentët. Revoltohuni!

Nga Dritan Kaba - Erdhi nga SHBA për t’i shërbyer qytetarëve të tij, bashkëkombasve me një rrogë qesharake,...