Ballina Etiketimet Arrestohet i riu

Etiketim: Arrestohet i riu

50 euro policit për të kaluar kufirin, arrestohet i riu në...

Në kuadër të goditjes së paligjshmërisë, Policia Kufitare e Rinasit bën me dije se ka arrestuar një 18-vjeçar nga Burreli, pasi ka tentuar të...

Në kërkim prej një muaji për prodhim kanabisi, arrestohet i riu...

Policia ka arrestuar një 23-vjeçar nga Çorovoda mbi akuzën për prodhim dhe shitje narkotikësh. I riu i identifikuar si Xhulio Hysi ishte shpallur në kërkim kombëtar që...

Rrëmbeu nga banesa 15-vjeçaren në Bulqizë, arrestohet i riu

Një 21-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet si bashkëpunëtor i rrëmbimit të një 15-vjeçareje në Bulqizë. Ngjarja në fjalë ndodhi më 5 shtator...

Arrestohet i riu në Gjirokastër me 5 pakistanezë në makinë

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar 21 vjeçarin Enea Mevlani për veprën penale të dhënies ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit kundrejt fitimit. Në njoftimin...

EDITORIAL

Opozita: Protesta dhe Qeveri Tranzitore, kurse Rama: Harrojeni!

-Nga ana e tij, Edi Rama e ka përqeshur këtë kërkesë për Qeveri Tranzitore, duke qenë përhapur...

FORUM

Studentët

Nga Niko Peleshi - Këto ditë Instituti ASPEN në SHBA publikoi raportin e një pune 20 vjeçare mbi...

Për ata që taksën ndaj Serbisë e konsiderojnë ‘tekë personale’ të një lideri

Nga Jakup Krasniqi- Mënyra sesi janë duke komunikuar disa njerëz të politikës shqiptare, të nivelit të lartë...