E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Arrestohet i riu

Etiketim: Arrestohet i riu

50 euro policit për të kaluar kufirin, arrestohet i riu në...

Në kuadër të goditjes së paligjshmërisë, Policia Kufitare e Rinasit bën me dije se ka arrestuar një 18-vjeçar nga Burreli, pasi ka tentuar të...

Në kërkim prej një muaji për prodhim kanabisi, arrestohet i riu...

Policia ka arrestuar një 23-vjeçar nga Çorovoda mbi akuzën për prodhim dhe shitje narkotikësh. I riu i identifikuar si Xhulio Hysi ishte shpallur në kërkim kombëtar që...

Rrëmbeu nga banesa 15-vjeçaren në Bulqizë, arrestohet i riu

Një 21-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet si bashkëpunëtor i rrëmbimit të një 15-vjeçareje në Bulqizë. Ngjarja në fjalë ndodhi më 5 shtator...

Arrestohet i riu në Gjirokastër me 5 pakistanezë në makinë

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar 21 vjeçarin Enea Mevlani për veprën penale të dhënies ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit kundrejt fitimit. Në njoftimin...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

Angela Merkel dhe e ardhmja e BE

Në Europë ekziston frika se dobësimi i fuqisë së Merkelit mund të shkaktojë probleme për komunitetin, sepse...

Papa Françesku, audiencë të veçantë për vitin e Skënderbeut

Papa Françesku do të presë në një audiencë të veçantë përfaqësues të popullit shqiptar. Në kuadër të...