E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Arrestohet 59-vjeçari

Etiketim: arrestohet 59-vjeçari

Tentoi të vrasë me pushkë nipin, arrestohet 59-vjeçari në Mirditë

Policia në Mirditë ka arrestuar një 59-vjeçari pasi tentoi të vrasë me armë zjarri nipin e tij, shtetasin A.T. 22 vjeç. Po ashtu në cilësinë...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Bëhu i marrë, jo i mjerë!

Nga: Rudina Xhunga Kur unë mbarova studimet e mia, ishin katër vitet e fillimit të tranzicionit shqiptar. Juve...

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...