Ballina Etiketimet Arrestimi

Etiketim: arrestimi

Frikë nga arrestimi? Tahiri: Çmimi i së vërtetës…

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, me dorëheqjen nga mandati i deputetit, ka shkaktuar furtunë në politikë. Në studion e “Të Paekspozuarit” në Top Channel,...

Vlahutin i kërkoi Llallës arrestimin e Berishës

Ambasadorja e BE-së në Tiranë, i ka kërkuar ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla të arrestojë Sali Berishën. Kështu ka deklaruar sot në mbrëmje ish-kryeministri gjatë një intereviste...

Super aksioni i Policisë. Goditen 7 grupe kriminale, 39 të arrestuar...

Në një konferencë për shtyp, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shetit, Ardi Veliu dha detaje të goditjes së 7 grupeve kriminale. Me ardhjen e...

Arrestimi i Fran Frrokajt, Besnik Mustafaj: E dëmton PD-në, nuk ka...

Analisti Besnik Mustafaj, njëherësh ish-ministër i Jashtëm në kohën e qeverisë Berisha, ka komentuar arrestimin e kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frrokaj dhe një numri...

Kush janë shqiptarët që mbushën Viçencën me kokainë nga Shqipëria

“Kokaina vinte nga Shqipëria. Shkonin ta merrnin me sasi të mëdha. Vetëm rrugën e fundit kishin me vete 3 kg. Dozat ishin 5-6 gramëshe....

Kryemadhi: Arrestimi i Dashamir Xhikës është politik. Taulant Balla dhe Sejdini,...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar për herë të parë në lidhje me arrestimin e ish-drejtorit të lartë të emëruar prej saj, Dashamir Xhika....

VIDEO e momentit të arrestimit të vrasësve të Devi Kasmit

Kreu i policisë së Tiranës Ardi Veliu ka dhënë detaje për operacionin e koduar “Enigma” në të cilin u godit një grupi i strukturuar...

Momenti i kapjes i të dënuarit për drogë dhe armë (VIDEO)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 43-vjeçarin, Gazmend Biraci, pasi ishte shpallur në kërkim për veprat penale "Prodhim e shitje e narkotikeve" dhe...

62-vjeçares i bie të fikët nga frika e arrestimit, policia e...

62-vjeçarja Barizhe Mance rrëfen se në 13 shtator 2016 kishte gjetur jashtë portës, një shashkë, (mbetje luftarake) dhe e kishte varur mbi portë. Kjo u...

Albini!

Nga: Koço Kokëdhima Sa herë që klasa politike në Kosovë ndihet në rrezik, prangat për Albin Kurtin janë gati. Gjithmonë kur bëhet fjalë për të...

EDITORIAL

Kryeministri nga facebook i Ulsi Manjës paralajmëron rrëzimin e Bahri Shaqirit

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja paralajmëron rrëzimin e kandidaturës së dytë që Presidenti Ilir Meta...

FORUM

Kurajo për të qenë vetvetja

Nga Mimoza Manxhari Çdo të linduri në këto 28-vitet e fundit, e përditshmja ju serviri si të bëhen...

Duam marrëzisht Perëndimin, por jemi Lindorë deri në marrëzi

Nga Lorenc Vangjeli Në fatkeqësinë e tij personale, në bastin e egër me drejtësinë e mbas kuriozitetit të...