E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Arrestimi

Etiketim: arrestimi

Prokuroria arreston drejtorin e Tatimeve në Tiranë, Androkli Kokthi

Policia ka arrestuar sot drejtorin e Tatimeve në Tiranë, Androkli Kokthi, 40 vjeç me urdher te prokurorise se Tiranes. Nga të dhënat e para dihet...

Prokuroria sekuestron dokumentet, pritet ndalimi i Ministrit Beqaj

Prokuroria ka kërkuar sot sekuestrimin e të gjitha dokumenteve të Ministrisë së Shëndetësisë për koncesionet që janë dhënë nga ky institucion. Hetimi ka të...

VIDEO-Momenti i arrestimit të trafikantit më të kërkuar në botë

Marinsat meksikanë kane filmuar kapjet e baronit te ri te droges Kolumbiane, El Chapo. Në video shihet përplasja e marinasve me rojet e tij,...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...