E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Arratiset

Etiketim: arratiset

E ndiqte policia, i riu zbret makinën nga shkallët dhe arratiset

Një shofer adoleshent ka arritur t’i ikë policisë pasi kjo e fundit po e ndiqte nga pas me makinë.  Në pamjet filmike do të shikoni se si...

Shqiptari i dënuar për drogë arratiset nga burgu i Torinos

Një i burgosur shqiptar është arratisur nga burgu i Torinos. 45 vjeçari duhej të kryente dënimin deri në 2022 për akuzën e trafikut të drogës,...

Arratiset nga burgu shqiptari në Greqi, policia në ndjekje të 30-vjeçarit

Një tjetër shqiptar është arratisur nga një burg në Greqi. Mediat greke raportojnë se bëhet fjalë për një 30-vjeçar, identiteti i të cilit nuk...

Pamjet e arratisjes spektakolare nga Gjykata e Vlorës (VIDEO)

Një rast i paprecedentë ka ndodhur në Vlorë. Një i paraburgosur është arratisur nga Gjykata e Vlorës, në prani të forcave policore dhe trupës...

E rrallë/ 20-vjeçari i shpëton arrestit për të parë Juve-Napoli

Juve-Napoli, ishte një ndeshje që nuk donte që ta humbiste askush, aq më tepër kur vlente për titullin. Një 20-vjeçar, rezident në San Donato Milaneze,...

I burgosuri arratiset nga qelia në Japoni, mbi 6 mijë policë...

Pas një vjedhësi të arratisur nga burgu, në ndjekje janë vënë 6,600 policë, transmeton Anadolu Agency (AA). Ndjekja policore për Tatsum Hirao (27), i cili...

FOTO/ E bujshme, trafikanti i drogës arratiset nën hundën e policisë....

Në gushtin e vitit 2016 do të arrestohej sapo u fut në kufirin e Kosovës, sepse ndaj tij ishte lëshuar një urdhër-arresti të lëshuar...

Banorët “rrëmbejnë” të arrestuarin, zbulohen fotot e të riut

Personi që shihni në foto është 26­-vjeçari Ermir Idrizllari, i cili u arratis me pranga në duar nga fugoni i policisë në Sarandë. Skenar...

Policia e Shtetit reagon për 27-vjeçarin që iu arratis autoriteteve në...

Policia e Shtetit reagon zyrtarisht për 27-vjeçarin Armando Ndreu që iu arratis policisë në portin e Durrësit. Policia sqaron se në tragetin "RIGEL II", të...

Skandal në portin e Durrësit, i shumëkërkuari i arratiset policisë

Armando Nikolin Ndreu, 27 vjeç nga qyteti i Shkodrës, ia bën “rrup sup” policisë së Durrësit në pikën kufitare. Ndreu, për policinë njihet si...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...