E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Arratisen

Etiketim: arratisen

Shpërthejnë dyert e burgut, arratisen rreth 400 të burgosur

Rreth 400 të burgosur u arratisën nga një burg në kryeqytetin e Libisë, teksa kishte plasur dhuna vdekjeprurëse midis grupeve të milicisë në qytet....

Ja fotot e 3 shqiptarëve të arratisur nga qelitë greke

Policia greke ka ndërmarrë një operacion të gjerë për gjetjen dhe kapjen e tre shtetasve shqiptarë. Ata u arratisën nga qelitë e rajonit të policisë...

27 të burgosur tentojnë të arratisen, mes tyre dhe shqiptarë

27 të burgosur kanë tentuar të arratisen gjatë transportimit të tyre nga mjediset e gjykatës për në burgun e Koridalosit në Athinë. Ngjarja ka...

Greqi, 3 shqiptarë arratisen nga qelia e izolimit

Tre shtetas shqiptarë arratisen nga qelia e izolimit. Atyre iu ishin shqiptuar të mërkurën e 3 janarit 2018, dënimet për vepra penale që lidhen...

Nga frika e dëbimit, dy persona arratisen, njëri arrestohet, tjetri në...

Të enjten në mbrëmje aeroporti “Helmut-Schmidt” është mbyllur për më shumë se një orë për shkak të dy të arratisurve, shkruan ‘Blid’. Siç konfirmoi edhe...

Sekuestrohet 1 kuintal kanabis në Itali, arrestohet një italian, arratisen dy...

Një i arrestuar, një kuintal marihuanë dhe dy të arratisur: Këto janë të dhënat e fundit të publikuara nga Policia në Manfredonia e kuesturës...

Vrasin gardistin, arratisen qindra të dënuar

Të rradha janë rastet kur një i burgosur të arratiset por që të largohet gjysma e të dënuarve, vetëm në filma ndodh. Sipas agjencisë...

EDITORIAL

Lesi, kryeministrit Rama: Do të ikësh si Nano me brekushe në Maqedoni!

Edi Rama ishte në emision live këtë të martë te Report TV. Përballë ishin gazetarët Muhamet Veliu,...

FORUM

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...