Ballina Etiketimet Armina Mevlani

Etiketim: Armina Mevlani

Armina zbulon nëse do i ftojë në dasmë fëmijët e Shkëlzenit

Pak javë më parë, pas një lidhje disa vjeçare, u mbajt fejesa zyrtare mes ish-Missit dhe blogeres së njohur, Armina Mevlani. Ajo dhe Shkëlzen Berisha,...

Armina Mevlani zbulon fotot, tregon divën që e frymëzoi gjatë karrierës

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga më të suksesshmet dhe ndër personazhet më të ndjekura shqiptare në Instagram. Për stilet e saj ndër...

Fejesa me Shkëlzenin, fustani që ka veshur Armina (FOTO)

Ditën e sotme blogerja e njohur ka zyrtarizuar me fejesë lidhjen e saj disa vjeçare me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berishën. Deri tani...

Armina dhe Shkëlzeni fejohen (FOTO)

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të festojnë sot në një ceremoni familjare fejesën e tyre… Ndonëse festa e vërtet për çiftin ka qenë...

“Më ndryshoi jetën”, Armina Mevlani tregon pasionin e saj të fshehtë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një prej çifteve më të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët tërheqin shpesh vëmendjen e ndjekësve në rrjetet...

Armina Mevlani do e falte tradhtinë e Shkëlzenit vetëm për një...

Një ndër blogeret më të ndjekura Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, prej një kohe shumë të gjatë janë bashkë. Marrëdhënia...

Armina Mevlani: Jeta e Instagramit nuk është e vërtetë

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka festuar 27-vjetorin e lindjes. Përmes një postimi në rrjete sociale ajo ka falënderuar të gjithë personat që e kanë...

Armina Mevlani feston ditëlindjen, shihni dhuratën që i ka bërë Shkëlzeni...

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura në Shqipëri. Gjithashtu ajo është dhe mjaft e komentuar në media edhe për lidhjen e...

Rroba 150 mijë euro? Ja “VIP-at” që blejnë tek gabi

Modeli Klinton Zeqiraj, teksa ka qenë në emisionin "Rreze dielli", ka zbuluar emrat e vip-ave që blejnë te gabi. Emrat si: Eliona Pitarka, Oni Pustina,...

Me cilin shkon më mirë Armina me vjehrrin apo me vjehrrën?

E ftuara e radhës në emisionin e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan” ka qenë Armina Mevlani. Në një rrëfim të sinqertë para pyetjeve të...

EDITORIAL

Surpriza/Pedagogët fillojnë protestën e madhe, bashkohen me studentët

Pas studentëve, që tundën themelet e shtetit, po dalin edhe pedagogët. Një zhvillim i papritur ka ndodhur...

FORUM

Pedagogu Artan Fuga: Studentë, këputini zinxhirët që ju lidhin

Pedagogu dhe akademiku Artan Fuga me një shkrim në faqen e tij në Facebook ka shkruar për...

Vlora po zien

Nga Anila Hoxha Ne heshtje , me nje heshtje para nje furtune . Eshte ajo heshtja qe numeron...