Ballina Etiketimet Armë gjahu

Etiketim: armë gjahu

Vetëvritet 13-vjeçari në Kamëz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Laknas të Kamzës. Policia njofton se një 13 vjeçar ka ndërruar jetë, pasi...

Vetëvritet me armë gjahu në banesë një 55-vjeçar në Kuçovë

Një 55-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30, në lagjen “11 Janari”. Viktima i identifikuar si shtetasi me...

Kapet 33-vjeçari. Iu gjetën armë gjahu dhe kanabis

Një personi i janë vënë prangat nga Policia e Vlorës, në përfundim të operacionit të koduar “Fast”, në bazë të informacioneve të siguruara në...

Vlorë, 55-vjeçari vetëplagoset me armë gjahu

Një 55-vjeçar në Vlorë është vetëplagosur me armë gjahu. I plagosuri është shtetasi Krenar Veshaj, ndërsa ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:03 në banesën e...

Kanosi fqinjin me armë gjahu në Tiranë, arrestohet

Arrestohet se kanosi fqinjin me armë gjahu. Ngjarja është regjistruar në rrugën “5 Maji” në Tiranë. "Emiljan Pjetra, 37 vjeç, banues në Babrru, Tiranë në rrugën...

E rëndë në Tiranë, 69-vjeçari i jep fund jetës duke u...

Një 69-vjeçar në zonën e Kombinatit në Tiranë i ka dhëne fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur në një...

EDITORIAL

Kryemadhi: Protesta popullore kundër Ramës

Skandalet e fundit që faktojnë përfshirjen e zyrtarëve qeveritarë në vjedhjen e votave dhe bashkëpunimin me bandat...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...