Ballina Etiketimet Armand Shkullaku

Etiketim: Armand Shkullaku

Mediat e nënshtruara ndaj Erion Velisë

"Diku me favore, diku me premtime, diku me ngacmime e diku me punësime, Erioni ka shënuar një rekord që çdo politikan, madje edhe në...

Edi Ramës i duhet një konflikt i ri

"Prandaj Edi Ramës sot i duhet një konflikt i ri. Në mos për të vërtetuar tezën e tij të opozitës antiperëndimore, të paktën ta...

Pse vazhdoj të qesh me Zhejin

Nga Andi Bushati/ Kam vendosur të qesh me Artur Zhejin. Kam vendosur të qesh me me këtë “koleg” që vendosi ti kthehet profesionit të gazetarit...

Kush i do të keqen Ramës, i do të keqen Shqipërisë

"Njëlloj si para 45 viteve, salla kaloi nga brohoritjet në ulërima mbështetjeje kur Edi Rama tha fjalinë: “Unë e di shumë mirë që nuk...

Monstra e Elbasanit është PS që ka krijuar Rama

"Edi Rama mund të krenohet se e ka përfunduar me sukses eksperimentin e tij për transformimin e Partisë Socialiste, por ai ndoshta e ka...

Blushi dhe socialistët lakuriq

"Për këtë nuk flet përshembull as Pandeli Majko, të cilit rregullat demokratike të PS së dikurshme i dhanë mundësinë që në moshën 30 vjeçare...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

Andi Bushati sulmon Edi Ramën e Aleksander Frangaj për “Laguna Blu”....

    Gazetari Andi Bushati ka bërë këto ditë disa reagime lidhur me zaptimin e paligjshëm që i është bërë mjediseve sportive të "Laguna Blu" në...

EDITORIAL

Dalin fotot ku ish-ministri Bushati refuzon të hypi në makinën e Kryeministrit

Sot, zyrtarisht Ditmir Bushati është ish-ministër. Ishte një nga figurat e majta më të kompletuara dhe ku...

FORUM

A mund të ketë Rruga e Mëndafshit një stacion edhe në Shqipëri?

Nga Hajdar Muneka - Para disa kohësh pata rastin të darkoja me një personalitet të rrallë kinez, anëtarin...

5 problemet reale të zgjedhjeve që burojnë nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik

Nga Oerd Bylykbashi 5 problemet reale te zgjedhjeve qe burojne nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik, pa...