E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Armand Shkullaku

Etiketim: Armand Shkullaku

Blendi Fevziu paralajmëron pronarin Frangaj: “Po shpejton fundin e Klan-it”

Pjesmarrja e Blendi Fevziut në debatin e hapur në ditët e fundit për shkarkimet nga detyrat që mbanin, të drejtuesve të mediave ABC NEVS...

Pse jam kritik me Ramën e Veliajn dhe pse u prisha...

INTERVISTA/ Andi Bushati: Basha do ta paguajë që nuk u nda nga Berisha. Pse jam kritik me Ramën e Veliajn dhe pse u prisha...

Sherri Andi Bushati-Henri Çili për Shkullakun dhe Lelën vazhdon

Pas shkarkimit të gazetarit të mirënjohur Armand Shkullaku nga drejtor i ABCNews prej Aleksandër Frangajt si dhe largimit nga detyra si drejtor i MAPO...

Gazetarët Shkullaku e Lela flasin për largimet: Gjurmët të çojnë te...

“Zëri i Amerikës” ka marrë sot prononcimet e dy drejtuesve të medias që u larguan nga detyra një ditë më parë, Armand Shkullaku nga...

Alfred Lela konfirmon largimin nga drejtimi i MAPO

Drejtori i Gazetës Mapo, Alfred Lela ka konfirmuar largimin e tij nga drejtimi i kësaj medie. Në një shënim në Facebook, Lela shprehet se:...

Ilir Babaramo: Sot jam solidar me kolegun Armand Shkullaku

Nga Ilir Babaramo Frangaj largoi nga drejtimi i ABC News Armand Shkullakun, një nga gazetarët më të vjetër shqiptarë dhe një nga dy- tre garantët...

Pse Aleksandër Frangaj largoi Armand Shkullakun nga ”ABC News”?

Largimi nga posti i drejtorit të ABC News i Armand Shkullakut ka shkaktuar komente dhe reagime të shumta të rrjetet sociale. Në median online...

Julian Deda: Largimi i Shkullakut dhe blerja e mediave nga Edi...

Largimi nga posti i drejtorit të ABC News i Armand Shkullakut ka shkaktuar reagime të shumta të rrjetet sociale. Aktori Julian Deda në një...

Armand Shkullaku: Vendimi për të lënë AbcNews ishte i pronarit A.Frangaj

Armand Shkullaku, një nga gazetarët më profesionistë në Shqipëri dhe Kosovë është larguar sot nga drejtimi i ABCNews, televizion i ngritur profesionalisht krejtësisht nga...

Mediat e nënshtruara ndaj Erion Velisë

"Diku me favore, diku me premtime, diku me ngacmime e diku me punësime, Erioni ka shënuar një rekord që çdo politikan, madje edhe në...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimeve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...