E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Armand Shkullaku

Etiketim: Armand Shkullaku

Festa e Ramës si dasëm pa nuse

Nga Armand Shkullaku - Qeveria shqiptare nuk kishte asnjë arsye të vetme të thërriste fitore pas vendimit të Këshillit të ministrave të Jashtëm të BE...

Shkullaku: Rama duhet të përballet me shqiptarët dhe ndërkombëtarët

Nga Armand Shkullaku Partia Socialiste po bën ç’është e mundur që protestën e opozitës më 26 maj ta banalizojë si një “protestë të Babales” , por...

Rama, mes Babales dhe Esad Pashës

Nga Armand Shkullaku-  Partia Socialiste po bën ç’është e mundur që protestën e opozitës më 26 maj ta banalizojë si një “protestë të Babales”...

Armand Shkullaku: Kushdo që të vij më pas, nuk do të...

I ftuar në emisionin Kolaudim në In Tv gazetari i njohur Armand Shkullaku,  është pyetur nga drejtuesit e emisionit lidhur me problemet që këto shtete...

Shkullaku: Kalimashi, revoltë ndaj politikës abuzive shqiptare

Tensionet e fundit në Shqipëri që dolën në sipërfaqe me revoltën ndaj taksës rrugore dhe vazhduan me protestat e opozitës për rrëzimin e Qeverisë...

Zjarri në Kukës nuk u ndez për 5 euro

Nga Armand Shkullaku Qeveria po jep shenja të qarta se nuk do ta kuptojë fare atë që ndodhi disa ditë më parë në Kukës. Në...

Edi Rama nuk është car, por rusët i duhen

Nga Armand Shkullaku  Ndoshta që nga prishja me Bashkimin Sovjetik, rreth gjysëm shekulli më parë, dhe daljes së Shqipërisë nga Traktati i Varshavës, Rusia nuk...

21 vjet nga djegia e gazetës “Koha Jonë”

21 vite më parë, pikërisht më 3 mars 1997, pushteti i drejtuar nga Sali Berisha dogji redaksinë e gazetës së parë të pavarur, “Koha...

Shkullaku: Pse refuzova ofertën e ”Topit”; Ja pse Rama na quan...

I ftuar dje në forumin e organizuar nga Universiteti Europian i Tiranës, të moderuar nga drejtuesja e Departamentit të Komunikimit, Belina Budini, gazetari Armand...

Tahiri, një dru i shtrembër në një turrë të kalbur

Nga Armand Shkullaku Një “dru të shtrembër në mesin tonë” e ka etikuar Edi Rama, Saimir Tahirin, i gatshëm tashmë t’i japë një shtyrje drejt...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...