E mërkurë, Korrik 18, 2018
Ballina Etiketimet Arjan Çani

Etiketim: Arjan Çani

“Teatri Kombëtar nuk do të shembet, por vetëm me një kusht…”

Nga Arjan Çani Teatri Kombëtar duhet mbrojtur me çdo kusht. S’ka nevojë për greva urie dhe as për sharje e fyerje publike. Mjafton 100 qytetarë...

Justina Aliaj përplaset me Arjan Çanin: Kjo që thua ti është...

Aktorja dhe këngëtarja e njohur shkodrane, Justina Aliaj, ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në studion e Arjan Çanit. Ajo ishte ftuar për një...

“Berisha i bënte njerëzit të ëndërronin”, Çani: Rama transmeton ankthin dhe...

Në ‘Studio e Hapur’ në News24 është diskutuar diskutohet rreth fenomenit të largimit masiv të shqiptarëve nga Shqipëria. Gazetari Arjan Çani deklaroi se Rama...

E ftuar në ‘Zonë e Lirë’, aktorja rrëzohet nga skena dhe...

Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, te premten ishin të ftuar trupa e aktorëve shqiptarë e serbë për shfaqjen “Gishti”, që ka...

Arjan Çani: Po përgatitemi për luftë? Një trazirë në…

Moderatori Arjan Çani nga studio e emisionit ''Studio e Hapur'', ka lëshuar një deklaratë të fortë, ku thotë se ka dyshimet për atë që...

FOTO/ ‘Sofia’ e Çanit, …një ‘bombë’ e vërtetë të nisje të...

“Sofia” seksi e gazetarit Arjan Çani, Xheni Brahaj ka publikuar në rrjete sociale disa foto seksi para fillimit të emisionit “Zonë e Lirë”. E veshur...

I trullosi të gjithë me gjoksin e saj, Fabjana rezulton tutore...

Fabjana Hoxha, këngëtarja më e re që i është shtuar tregut shqiptar, duket se ka hyrë në industrinë e muzikës me një të shkuar...

Sonila Meço: Kazani zien sa më shumë të palara t’i hedhësh...

Ndërkohë që kryeministri Edi Rama edhe në këto momente është në transmetim "live" tek "Zonë e Lirë" e Arjan Çanit, gazetarja dhe moderatoja e...

Çani flet për herë të parë për intervistën me Ramën

Arjan Çani mbrëmjen e sotme në emisionin “Studio e Hapur” ka folur për herë të parë për vizitën e Edi Ramës në “Zonë e...

Arjan Çani zgjedh politikanen më seksi në vend (VIDEO)

Shumë prej politikanëve më në zë të vendit kanë kaluar pa diskutim njëherë nga studio e tij, "Zonë e Lirë". Gazetari i mirënjohur, Arian...

EDITORIAL

Komisioneri i BE, Han dhe hani i drogës qeveritare

-E çuditshme se si të huajt heshtin për drogën qeveritare, krimin e organizuar, korrupsionin e ministrave, lidhjet...

FORUM

KM-ja superstar! Vazhdon shkëlqimi i rremë i varakut…

Nga Artur ZHEJI - Dikur, në kohëra që më nuk kujtohen, shqiptarët ngroheshin me një lloj sobe me...

Celularët dhe videot “online” po ndotin planetin

 Ishte thjesht një tjetër nga ato çastet e kësaj vere të gjatë e gjithnjë e më të...