E mërkurë, Janar 23, 2019
Ballina Etiketimet Ariana Grande

Etiketim: Ariana Grande

Ariana Grande e rënë emocionalisht: Më mungon

Ariana Grande me anë të një postimi na tregoi situatën e saj emocionale këto ditë. Këngëtarja tha ‘më mungon’ në 27-vjetorin e reperit të ndjerë...

Kënga që i dedikohet ish-të dashurve ka “vulën” e një shqiptareje!

Hiti më i suksesshëm i momentit në arenën ndërkombëtare ka “vulën” e një artisteje shqiptare. “Thank you, next” nga Ariana Grande arriti të thyejë rekorde...

Ua kushtoi ish të dashurve, kënga e Ariana Grandes në krye...

"Thank U, Next" e Ariana Grandes vazhdon të dominojë tabelat. Billboard publikoi të dhënat më të fundit nga tabela Hot 100, ku u shfaqën këngët...

Aktorja e famshme ka dy fjalë për Ariana Granden, zbuloni çfarë...

Këngëtarja e famshme Ariana Grande ka publikuar një pjesë të klipit muzikor “Thank u, next”, këngë që i dedikohet ish-partnerëve të saj. Nga imazhet, duket...

Ariana Grande thyen rekord në Spotify

Kënga e fundit e Ariana Grandes,  'Thank U, Next' është bërë kënga më e shpejtë në historinë e Spotify që kaloi 100 milionë dëgjime. Kënga,...

Billboard: ”Femra e vitit” është Ariana Grande

Këngëtarja e muzikës pop, Ariana Grande, është shpallur si “Femra e vitit” nga revista Billboard Magazine. Pas suksesit të madh të albumit të saj...

Pete Davidson i dërgoi Mac Miller foto intime me Ariana Grande...

Fansat e Ariana Grande dhe Mac Miller janë zemëruar. Kjo për shkak të një thashethemi të përhapur gjerësisht në mediat sociale, duke pretenduar se...

Pas ndarjes, këngëtarja i kthen ish-të fejuarit unazën 100 mijë dollarëshe

Ariana Grande dhe Pete Davidson kanë njoftuar se i kanë dhënë fund romancës së tyre. Burime pranë këngëtares tregojnë se ajo ka kthyer unazën...

Vdekja e Mac Miller, arsyeja që Ariana Grande i dha fund...

Ariana Grande dhe Pete Davidson i dhanë fund fejesës 5 mujore. Dhe vdekja e reperit Mac Miller ndryshoi rrugën e jetës së tyre. TMZ raporton se...

Merr fund fejesa e Ariana Grandes me Pete Davidson

Romanca e këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka mbaruar. Fejesa e papritur e çiftit i suprizoi të gjithë. Por një burim i afërt me...

EDITORIAL

Presidenti shqiptar Ilir Meta në Tuz të Malit të ZI

Presidenti Meta vazhdon vizitën e suksesshme në Mal të Zit. Pasi u prit me nderime shtetrore nga...

FORUM

‘Hashim Thaçi po luan me fatin e Kosovës për hir të karrierës së tij’

‘Plani i Aleksandër Vuçiç dhe Hashim Thaçit për korrigjimin e kufijve midis Serbisë e Kosovës, me mbështetjen...

Malaj: Veliaj është çnjerëzor, po lë me pasoja psikologjike fëmijët

Ish-ministri i PS-së, Arben Malaj, ka kritikuar kryebashkiakun Erion Veliaj. Teksa e cilëson si “arrogant” dhe “çnjerëzor”,...