E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Arian Cani

Etiketim: Arian Cani

Deklarata e Çanit se do largohet nga Shqipëria, ironizon zëdhënësja e...

Të shumta ishin reagimet pas deklaratës së bujshme që bëri në një emision televiziv gazetari Arian Çani, se do të largohet nga Shqipëria për...

Deklarata e fortë e Arian Çanit: Në këtë vend nuk rriten...

Gazetari Arian Çani ka bërë një deklaratë të fortë në studion e emisionit “Studio e Hapur” në News 24 dhe fton të gjithë shqiptarët...

Rrëfimi i Ermal Mamaqit: Kur shisja cigare në Bllok…

Ermal Mamaqi është sot i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, ku ka treguar vështirësitë ekonomikë në familjen e tij në...

Linda Morina: Jam ende e virgjër (VIDEO)

Linda Morina e pyetur nga Arian Çani në emisionin “Zone e Lirë” lidhur me faktin se në media nuk është folur asnjëherë për jetën...

Noizy rinis duelet në rrugë, ndeshja në Zvicër

Emisioni “Zonë e Lirë” ka nisur sezonin e ri në “TV Klan” mbrëmjen e sotme. Drejtuesi i këtij emisioni, Arian Çani, e ka nisur këtë...

Kur Kristi të pret bibilushin!

Nga Enkel Demi/E di që do të nisë sërish kjo polemika e hom21ofobisë, do të më vënë etiketa, meqë nuk i braktisim dot përcaktorët në...

Arian Cani: Nuk di asgjë për “Miss Pornostaren” e Kikës…

Prezantuesi i njohur shqiptar, Arian Cani nuk di asgjë për spektaklin “Miss dhe Mister Pornostar” që është paralajmëruar nga Kika, ish-pjesëmarrësi nga Peja në...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...