E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Arian Cani

Etiketim: Arian Cani

Arian Cani: Nuk di asgjë për “Miss Pornostaren” e Kikës…

Prezantuesi i njohur shqiptar, Arian Cani nuk di asgjë për spektaklin “Miss dhe Mister Pornostar” që është paralajmëruar nga Kika, ish-pjesëmarrësi nga Peja në...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimeve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...