E dielë, Dhjetor 16, 2018
Ballina Etiketimet Arian Cani

Etiketim: Arian Cani

Shifra marramendëse/ Arian Çani zbulon sa e ka rrogën

Mbrëmjen e djeshme Arjan Çani ka qenë i ftuar në emisionin  “Why Not” në “Ora News”, ku ka folur gjatë për karrierën e tij...

Iva Aliko ”shpërthen” te Çani (FOTO +18)

Iva Aliko ka qenë e ftuara e parë e mbrëmjes së të premtes në Zonë e Lirë të Arian Çanit. Ajo që ka rënë...

FOTO/ Nuk do ta besoni transformimin! Çani merr në pyetje Edi...

Gazetari i njohur Arian Çani ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm gatë emisionit të mbrëmjes së sotme, ku kishte të ftuar kryeministrin Edi Rama. II...

Rama: Arjan Çani, i vetmi kazan pa mbetje toksike

Kryeministri Edi Rama paralajmëron një betejë televizive përballë Arjan Çanit. Ai do të jetë sonte në mbrëmje i ftuar te emisioni ”Zonë e Lirë”. “Sonte...

S’ka më foto fshehurazi: Çani pozon për herë të parë me...

Arjan Çani, është personazhi i vetëm që jetën familjare e mban shumë larg vëmëndjes së shtypit rozë. Nëse provoni të gjeni në Google foto familjare,...

Video-Live/ Pas 7 vitesh Rama rikthehet te “Zonë e Lirë”

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot pas shumë vitesh i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të gazetarit Arian Çani në televizionin “Klan”. Njoftimin...

Arian Çani: Edi Ramën ta bëjmë mbret, kështu ka zgjidhje Shqipëria

Moderatori i emisionit "Zonë e Lirë" në "Tv Klan", Arjan Çani, ka vazhduar të kritikoj dhe ironizoi Kryeministrin Edi Rama. Këtë herë ai ka...

Arian Çani largohet nga Shqipëria? Po me “Zonë e lirë” çfarë...

"Arian Çani largohet përfundimisht nga Shqipëria”, ky ka qenë një nga lajmet më “tronditëse” të javëve të fundit për adhuruesit e shumtë të moderatorit. Në...

Shpërthen Arian Çani: Në Shqipëri vjen era fekale, ka plasur m…

Zbulohet arsyeja pse Arian Çani kërkon të ikë nga Shqipëria. Në nisje të emisionit, Çani ka shprehur rebelimin e tij për situatën ku ndodhet...

Deklarata e Çanit se do largohet nga Shqipëria, ironizon zëdhënësja e...

Të shumta ishin reagimet pas deklaratës së bujshme që bëri në një emision televiziv gazetari Arian Çani, se do të largohet nga Shqipëria për...

EDITORIAL

Presidenti Meta me arbëreshët në Provincën e Avellinos (FOTO)

Presidenti Ilir Meta ndodhet sot në Itali, në komunën e Irpinas, e cila banohet nga arbëreshë. Së...

FORUM

Jemi vend me fat, Kryeministri ynë është më i miri dhe më i bukuri i krejtve!

Nga Agron Gjekmarkaj - Të marrtë e mira të marrtë more Kryeministri ynë qyfyrexhi! Ç’paske qenë! Del ti...

Vetëm për këtë fakt qytetarë bashkohuni me studentët. Revoltohuni!

Nga Dritan Kaba - Erdhi nga SHBA për t’i shërbyer qytetarëve të tij, bashkëkombasve me një rrogë qesharake,...