E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Arian Cani

Etiketim: Arian Cani

Arian Çani: Veprim i turpshëm i deputetit të PS ndaj deputetes...

Gazetari Arian Çani, i ftuar në emisionin "Studio e hapur" të gazetares Eni Vasili, ka komentuar ngjarjet e fundit në Parlament. Ai u shpreh se...

Ndryshimi i Çanit na fut në mendime: Përse vallë? (FOTO)

Arjan Çani rrallëherë vendos të ndryshojë diçka në pamjen e tij, por kur e bën sigurohet që ndryshimi të jetë më shumë se i...

Përmbytjet, Arian Çani lë mustaqe (FOTO)

Po përpiqemi po s`na vjen ndërmend ndonjë rast kur e kemi parë me mjekër Arian Çanin. E kur s`i kemi parë kurrë ndonjë qime...

Arian Çani flet për Viola Spiron: Ata që përgojojnë…

Arrestimi i një trafikanti shqiptar të drogës, i cili thuhet se është i dashuri i moderatores shqiptare Viola Spiro, ka bërë që figura e...

Shifra marramendëse/ Arian Çani zbulon sa e ka rrogën

Mbrëmjen e djeshme Arjan Çani ka qenë i ftuar në emisionin  “Why Not” në “Ora News”, ku ka folur gjatë për karrierën e tij...

Iva Aliko ”shpërthen” te Çani (FOTO +18)

Iva Aliko ka qenë e ftuara e parë e mbrëmjes së të premtes në Zonë e Lirë të Arian Çanit. Ajo që ka rënë...

FOTO/ Nuk do ta besoni transformimin! Çani merr në pyetje Edi...

Gazetari i njohur Arian Çani ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm gatë emisionit të mbrëmjes së sotme, ku kishte të ftuar kryeministrin Edi Rama. II...

Rama: Arjan Çani, i vetmi kazan pa mbetje toksike

Kryeministri Edi Rama paralajmëron një betejë televizive përballë Arjan Çanit. Ai do të jetë sonte në mbrëmje i ftuar te emisioni ”Zonë e Lirë”. “Sonte...

S’ka më foto fshehurazi: Çani pozon për herë të parë me...

Arjan Çani, është personazhi i vetëm që jetën familjare e mban shumë larg vëmëndjes së shtypit rozë. Nëse provoni të gjeni në Google foto familjare,...

Video-Live/ Pas 7 vitesh Rama rikthehet te “Zonë e Lirë”

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot pas shumë vitesh i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të gazetarit Arian Çani në televizionin “Klan”. Njoftimin...

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...