E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Arian Cani

Etiketim: Arian Cani

Bleona Qereti revoltohet me Arian Çanin, largohet nga studio (VIDEO)

Bleona Qereti është nervozuar me drejtuesin e emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani pasi në ekran u shfaq video ku aktori Rezat Veleshnja imiton...

“Refugjatët”, shpërthen Arian Çani: Ne jemi nevojtore e Europë

Çështja e refugjatëve që mund të vijnë në Shqipëri është bërë pjesë e debatit të politikës si dhe arsye për shkëmbim akuzash. Por një...

Arian Çani prezanton për herë të parë vajzën e tij (FOTO)

Arjan Çani është një nga gazetarët më të njohur në Shqipëri dhe emisioni i tij, “Zonë e Lirë”, është më i ndjekuri në vend. Por...

Mustafa Nano flet për përplasjen me ish-ministrin e PD (VIDEO)

Analisti Mustafa Nano ka sqaruar përplasjen në një emision të mbrëmjes së djeshme me ish ministrin teknik të PD-së, Gazmend Bardhi të cilit i...

Takohen Arian Çani dhe aktori që e imiton: Dolëm një xhiro...

Aktori Rezart Veleshnja është shfaqur në sezonin e ri të “Portokallisë” me disa role të reja. Një prej tyre është edhe ai i moderatorit...

A ka kërcënuar Ramën me shprehjet e tij? Tahiri flet hapur:...

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është i ftuar sonte në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, të gazetarit Arian Çanit. Tahiri u rikthye në...

Stresi publikon mesazhet me Arian Çanin, çfarë i shkroi moderatori pasi...

Reperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit si Stresi u vendos në qendër të vëmendjes pak kohë më parë, pasi u kap...

Noizy shokon Çanin, hyn papritur në studio

Ai është padyshim një nga reperat më të pëlqyer shqiptarë të momentit dhe më i kërkuara për koncerte brenda dhe jashtë vendit, kudo ku...

Çani: Dua të shkoj në një protestë të heshtur, pa fjalime,...

Gazetari Arian Çani i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se mbështet protestat në të gjitha rastet. Çani: Le t'u krijojmë atyre që...

Çani: I kam thënë Ramës ik se ”na more shpirtin”, protesta…

Protesta e opozitës më 27 janar, është qendra e debatit politik në vend. I ftuar mbrëmë në emisionin ''360 Gradë'' në ''Ora News'', gazetari...

EDITORIAL

Zyrtarja e SHBA: SPAK dhe BKH do të bëjnë vettingun në politikë

Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit, Elisabeth Millard zgjedh reformën në drejtësi si rrugën e vetme për të...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...