E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Ardit gjebrea

Etiketim: ardit gjebrea

Elhaida ”kërcënon” Arditin: Nëse nuk fitoj Këngën Magjike do…

Këngëtarja Elhaida Dani mori për herë të parë pjesë në Këngën Magjike vitin e kaluar. Ajo humbi vendin e parë me një diferencë të...

Ardit Gjebrea na tregoi një tjetër surprizë të Këngës Magjike

Nga netët e spektaklit të “Kënga Magjike” na ndajnë pothuajse 1 muaj, por përgatitjet padyshim që kanë nisur që herët. Ndryshe nga herët e tjera,...

Ditë zie për Ardit Gjebrean, humb njeriun e shtrenjtë

Moderatori Ardit Gjebrea ka humbur nënën. Lajmin e ka dhënë vetë Arditi tek miqtë e tij, duke njoftuar për ndarjen nga jeta. Në postimin...

Tashmë në familjen Gjebrea ka dy këngëtarë!

Nuk është hera e parë që vogëlushja e moderatorit Ardit Gjebrea, Anna performon duke treguar në këtë mënyrë se tashmë është në gjurmët e...

Ardit Gjebrea e pyet për “princin e kaltër”, Anna e surprizon...

Pasditen e djeshme, moderatori Ardit Gjebrea ka organizuar shorteun e Geraldina Sposa në emisionin e tij “E diela shqiptare”. Ai ka ftuar në studio...

“E diela shqiptare” do ketë një fytyrë të re (FOTO)

Prej disa kohësh nuk ka ndryshuar skena e “E diela shqiptare” dhe jemi mësuar me të. Ama ndryshimet janë të nevojshme pas një kohe...

Babai me dy fëmijët vdiq në aksident, Ardit Gjebrea ka një...

Prezantuesi, Ardit Gjebrea ka reaguar përmes një statusi në Facebook për aksidentin e rëndë në aksin Shkodër-Velipojë, ku humbën jetën babai me dy fëmijët...

Ardit Gjebrea tregon pengun e tij më të madh: Më dhemb...

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka nisur si çdo të dielë emisionin e tij “E diela shqiptare”. Ndërkohë që ka qenë duke trajtuar një histori...

E pazakontë në ‘E diela shqiptare’, Ardit Gjebrea merr në krahë…

Në fund të rubrikës “Kam një mesazh për ty” të emisionin “E diela shqiptare”, moderatori Ardit Gjebrea i kërkoi Arjanit të merrte në krahë...

Ardit Gjebrea i bashkohet kryebashkiakut Veliaj, mbjellin pemë në Parkun e...

Veliaj: “Parku i Farkës, një nga projektet më ambicioze të Tiranës”; Gjebrea: “Mos thuaj pse mbjell pemë, por merr lopatën dhe bëje” Autoriteti Mediave Audiovizive...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...