E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Arben Imami

Etiketim: Arben Imami

Kuçova bazë e NATO-s, ish-ministri Imami: Projekti, ishte gati që në...

Ish-ministri i Mbrojtjes, Arben Imami përshëndet vendimin e marrë nga Aleanca e Atlantikut Verior, për të modernizuar bazën ajrore të Kuçovës, që mundëson ndërtimin...

Propozimet iu refuzuan, Imami: Basha e ktheu PD në autokrate, s’lejohen...

Anëtari i kryesisë së PD, Arben Imami tha se në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD nuk lejohen diskutimet. Në një deklaratë për mediat, jashtë...

Mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD, rrëzohet propozimi i Imamit për...

Ka nisur mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD për ndryshimet në statut. Sekretari i Partisë Demokratike, Arben Ristani ka prezantuar para të pranishmëve ndryshimet...

Përplasje në kryesinë e PD, Imami ikën nga mbledhja

Ka nisur pasditen e sotme mbledhja e kryesisë së Partisë Demokratike, ku po diskutohet për ndryshimet statutore. Grupi i punës ka mbledhur rekomandimet dhe...

Arben Imami: Basha duhet të japë dorëheqjen

Imami kërkon rikthimin e Berishës në krye të PD: Eshtë i vetmi njeri që na nxjerr nga shkatërrimi Arben Imami i ftuar në studion “Mbrëmje...

Arben Imami: Basha të iki. Berisha, i vetmi njeri që e nxjerr...

Ish-ministri dhe ish-deputeti i PD-së, Arben Imami deklaroi sot se Lulzim Basha dhe filozofia e tij e drejtimit të partisë po e shkatërron Partinë...

Imami nxjerr sondazhet: Berisha është i vetmi njeri që…

Ish-ministri dhe ish-deputeti Arben Imami i ftuar sot në studion e AbcNews ka deklaruar se “nëse në zgjedhjet e ardhshme Lulzim Basha hyn me...

Lëvizjet në PD, 47 figurat që ikin dhe vijnë në forumet...

Ndëshkohet grupi rebel që kërkoi rrëzimin e Bashës - Ja kush i zëvendëson Topallin, Bregun e Boden Ish-deputetët Jozefina Topalli, Astrit Patozi dhe Arben Imami...

Arben Imami del hapur kundër Bashës: Pse e ngrita zërin në...

Demokrati Arben Imami në një intervistë për emisionin “Kjo Javë” në News 24 ka sqaruar plotësisht të gjitha arsyet pse nuk pranoi të jetë...

Arben Imami: Flirti i vazhdueshëm Basha-Rama po shkatërron PD

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Imami ka hedhur akuza të ashpra në adresë të kreut të PD-së, Lulzim Basha. Në një intervistë për “News...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...