E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Antonio Cassano

Etiketim: Antonio Cassano

Ish e dashura e Panuccit në super formë, mahnit fansat në...

Në Itali, Rossaria Cannavaron e njohin si ish-të dashurën e Antonio Cassanos, por edhe të trajnerit të Kombëtares Shqiptare Cristian Panucci. Gjithmonë i kanë...

Cassano: Ronaldo shënon 40 gola me Juven, por Messi mbetet më...

Antonio Cassano është në pritje të ofertës së duhur për të vijuar karrierën si futbollistë edhe pse një gjë e tillë do të jetë...

Dikur pjesë e Milanit dhe Realit, sot nuk do ta besonin...

Ish-sulmuesi i Italisë, Antonio Cassano ka konfirmuar dëshirën e tij për t'u bashkuar me Cagliarin. Në një intervistë për “Gazzetta dello Sport”, Cassano theksoi...

Cassano trondit Romën, zbulon anën e errët të Tottit që nuk...

Antonio Cassano e ka lëvduar ish kapitenin e tij te Roma, Francesco Totti. Por, në mes tjerash, Cassano e ka zbuluar një detaj që...

Dikur pjesë e Realit, nuk do ta besoni klubin e ri...

Antonio Cassano është i gatshëm të rikthehet në fushën e lojës. Sulmuesi i njohur pritet të luajë në Serie B te skuadra e Virtus Entella...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Për 28 Nëntorin Skënderbejan

Nga Heral A. Saraçi Po përkujtojmë 550 vjetorin Heroit tonë Kombëtar Skënderbeut. Kjo ngjarje e shënuar mbarëkombëtare po...

Programi televiziv i Edi Ramës “Si të të bëj të lumtur!”

Nga Agron Gjekmarkaj  Prej disa muajsh vihet re një tjetër adet komunikativ i Kryeministrit tonë! Si kapteri i Kalces...