Ballina Etiketimet Antoine Griezmann

Etiketim: Antoine Griezmann

Antoine Griezmann humbet stërvitjen për arsyen e çuditshme

Atletico Madrid kërkon ta mbyll me fitoren vitin 2018, ku të shtunën përballë Espanyol-it do të kërkojë medoemos 3 pikëshin. Por para pushimeve të...

”Topi i Artë 2018”, Griezmann “thumbon” rivalët

Fituesi i "Topit të Artë 2018" mbetet ende në pikëpyetje, pavarësisht se të shumtë janë zërat ku pohojnë se fituesi i saj do të...

Griezmann: Pensionimi nga futbolli? Ja ku do e mbyll

Antoine Griezmann synon t'i japë fund karrierës së tij në kampionatin amerikan të futbollit, MLS. Ylli francez i Atletico Madrid foli për kulturën amerikane...

Griezmann: S’kam asgjë më pak se Messi e Ronaldo

Antoine Griezmann nuk ndihet inferior ndaj askujt. Në një intervistë, futbollisti francez foli për jetën e tij, sukseset e arritura dhe objektivat e ardhshme....

Griezmann u përgjigjet kritikave: Ne jemi Atletico, këtu s’ka lojë të...

Atletico i Madridit fitoi në fundjavë minimalisht 1-0 kundër Rayo Vallecanos, teksa ka patur kritika të shumta për paraqitjen e “Los Colchoneros”. Gjithsesi, për...

Griezmann i habit të gjithë më veprimin e tij në konferencën...

Antoine Griezmann, i habiti të gjithë kur teksa gjendej në konferencën për shtyp pas fitores në finale me Kroacinë, u ngrit nga vendi i...

Griezmann: Nuk mendoj për “Topin e Artë”, duam të fitojmë Kupën...

Antoine Griezmann është një lider i vërtetë. Sulmuesi i Atetico Madrid së bashku me Mbappe kanë udhëhequr Francën drejt finales. Të gjithë flasin për...

Pas kësaj deklarate të Griezmann, tifozët e Barcelonës kanë të drejtë...

Antoine Griezmann e ka pranuar se ende është i pasigurt nëse do të mbetet pjesë e Atletico Madridit para sezonit të ri 2018/19. Sulmuesi...

Barcelona afër Griezmann, Mourinho “i prish” punë

Antoine Griezmann është në dorë të Manchester United-it. Ylli francez i Atletiko Madridit është kthyer në një emër shumë të lakmuar për skuadrat më të...

FOTO/ Antoine Griezmann gjen lojtarin që do fitoj ‘Topin e Artë’

Futbollisti francez, Antoine Griezmann mendon se Gigi Buffon është kandidati potencial për ta fituar çmimin e Topit të Artë, Sulmuesi i Atletico Madridit ishte i...

EDITORIAL

“Zëri Amerikës” nxjerr korrupsionin, kryeministri e “shpartallon” si dikur Enver Hoxha

-"Bomba" e dytë e "Zëri i Amerikës" kundër qeverisë . Publikohen përgjimet që implikojnë deputetë dhe zyrtarë...

FORUM

Vlora po zien

Nga Anila Hoxha Ne heshtje , me nje heshtje para nje furtune . Eshte ajo heshtja qe numeron...

Sulmi i Kryeministrit të vendit tim kundër “Zërit të Amerikës”, akt i turpshëm dhe i papërgjegjshëm!

Nga Luan Rama - Kryeministri i vendit tim sulmon edhe “Zërin e Amerikës”, zërin e lirisë, atë tribunë...