E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Anita haradinaj

Etiketim: Anita haradinaj

VIDEO/ Vallëzimi në stadium i gruas së Haradinajt

Shpesh herë ajo është në qendër të vëmendjes, për shkak të look-ut të saj dhe veshjeve të shtrenjta. Bëhet fjalë për bashkëshorten e kryeministrit...

Ramush Haradinaj dhe Anita, në një super vallëzim në “Ballo Shqiptare”...

Ka rezultuar një sukses edhe edicioni i tretë i “Ballo Shqiptare”, mbajtur në Swiss Diamond të Prishtinës dy net më parë. I organizuar dhe kuruar...

Anita: Nëna më bërtiste në fillim për lidhjen me Ramushin

Spikerja e njohur e lajmeve Anita Haradinaj ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Top Show Magazine”. Ajo ka shtjelluar atje programin e kauzës...

Rrëfimi pa dorashka i çiftit Haradinaj: Sfidat që kemi kaluar në...

Anita dhe Ramush Haradinaj janë shfaqur për herë të parë bashkë në një studio televizive. Ata u rrëfyen në një intervistë ekskluzive për “Pasdite...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin

Anita Haradinaj ka qenë sot e ftuar speciale në programin e pasdites “Rudina”, në Televizionin Klan. Bashkëshortja e kreut të AAK-së, i cili aktualisht...

Basha telefonon Anita Haradinajn: Rama t’i japë fund dorëzimit para Serbisë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një bisedë telefonike me bashkëshorten e kreut të AAK, Ramush Hardaninaj, Anita Haradinaj për t’i shprehur...

Gruaja e Haradinajt “shpërthen” kundër ministrave të Kosovës

Anita Haradinaj, bashkëshortja e Ramush Haradinajt, ka folur për herë të parë pas ndalimit të burrit të saj nga autoritetet franceze. Ajo përmes një...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

Sorros, pagatori i padrejtësisë si epidemi botërore

Nga: Petrit Vasili Sorros, tash së fundi në OKB na qenka zotuar se do të mbështesë siç proklamon...

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...