E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Anila Basha

Etiketim: Anila Basha

Videoja e policit/ Anila Basha tregon si mbërriti në dorën e...

Gazetarja Anila Basha në studion e emisionit “Opinion” ka treguar historinë se si mbërriti në në redaksinë e “Newsbomb” videoja e policit Berhan Bajrakurti. Basha...

Detaje nga ngjarja e Kavajës: Ai kishte kërkuar marrëdhënie seksuale për...

Në studion e emisionit Opinion, gazetarja Anila Basha ka sjellë detaje nga ngjarja në Kavajë. Basha tha se djali dhe vajza kanë qenë shkollë...

Gazetarja “rrëzon” Lleshajn: Policia ka vepruar vetëm pas denoncimit të përdhunimit...

Gazetarja Anila Basha, tha në studion e emisionit “Opinion” se policia ka marr denoncimin lidhur me abuzimin seksual që i është bërë 13-vjeçares në...

Konfirmimi i Donika Prelës, gazetarja Basha: U minua procesi për të...

Gazetarja Anila Basha thotë se konfirmimi i Donika Prelës nga KPK është një rast flagrant sesi nuk duhej të sillej një trup gjykuese. E...

“U bone ti, shko lexo se s’di gjë”, Gjata përplaset me...

Është shoqëruar me debate emisioni i sotëm ‘Dritare me Rudinën’ në News24. Gazetarja Anila Basha ka thënë se nuk ka procesverbal për zgjedhjen e anëtarëve...

Gjesti human i gazetares pak ditë pasi humbi të atin nga...

Dy javë më parë, gazetarja Anila Basha humbi të atin, në betejën e stërmundimshme 4-vjeçare me sëmundjen e kancerit. Pavarësisht dhimbjes, ajo ka gjetur forcë...

Vettingu, Basha: Policët i mora në makinën time

Gazetarja Anila Basha e ftuar në "360Gradë" në Ora News thotë se e konsideron të tepruar vettingun në polici. Ajo ka treguar një rast...

Basha debaton live me Bashën: Më keni dhënë edhe ju lekë....

Përplasje mes liderit të PD dhe gazetares Anila Basha. Gjatë një lidhje direkte për emisionin ‘Ditare’ të Rudina Xhungës, nga ‘çadra e lirisë’, Basha...

Basha: Pas ligji të plehrave qëndron mafia

I ftuari i mbrëmjes së sotme në emisionin Opinion është kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Basha është pyetur në emisionin Opinion në lidhje me...

I erdhi ora Ilir Metës, apo i ka mbetur ora Edi...

"Rama tradhëtoi partnerët, ata që e kishin mbështetur dhe kishin besuar tek ai kur ishte në opozitë. Këta nuk ishin vetëm frymorë, por edhe...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Media e huaj, jehonë thirrjes së dhimbshme të pedagogut: Na ndihmoni, para se të bëhemi Siria e ardhshme

Thirrja e dhimbshme e një pedagogu universitar që sheh vendin e tij të prirur drejt korrupsionit, varfërisë...

Lefterit… (Kokës)

Nga Ylli Manjani/ Lefter Koka është një shok i mirë politik dhe kontribues politik që nga themelimi në...