Ballina Etiketimet ANGELINE JOLIE

Etiketim: ANGELINE JOLIE

Njihuni me vajzën që mashtroi gjithë botën për pamjen e saj...

Zuri faqet e para të tabloidëve me imazhet ku shfaqej e shpërfytyruar dhe duke treguar historinë sesi u ishte nënshtruar 50 operacioneve për t’i...

EDITORIAL

Çorba e reformës

FORUM