Ballina Etiketimet Anduel Xhindi

Etiketim: Anduel Xhindi

I pajetë në banesë, 25-vjeçari kunat i deputetit të PS

Një ditë më parë një 25-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Roskovec. I riu Elsid Isufaj që dyshohet se vrau...

Një javë dasmë, martohet deputeti i PS

Deputeti i Partisë Socialiste i Fierit, Anduel Xhindi i jep fund beqarisë, ndërkohë që festimet kanë nisur këtë të hënë, për tu mbyllur në...

Deputeti socialist i jep fund beqarisë, ministrat dhe deputetët që morën...

Deputeti socialist, Anduel Xhindi i jep fund beqarisë! Në një ceremoni ku nuk kanë munguar deputetë, ministra, gazetarë e personazhe të njohur të jetës...

Kuvendi i ri do të ketë 4 studentë me mandat deputeti

Në fillim të Shtatorit do të mblidhet kuvendi i dalë nga zgjedhjet e 25 Qershorit. Në mesin e 140 deputetëve, në mesin e atyre...

EDITORIAL

Zhvlerësimi i euros, eksportet humbën 105 mln euro në 2018. Paraja kriminale e qeverisë

Prej shumë muajve eurove po pëson pikiatë të fortë, çka vjen nga futja e eurove prej rrjeteve...

FORUM

Roland Qafoku: Sfidat e qeverisë së re të Edi Ramës

Nga Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Për shumicën janë jo vetëm fytyra të reja për...

Studentët

Nga Niko Peleshi - Këto ditë Instituti ASPEN në SHBA publikoi raportin e një pune 20 vjeçare mbi...