Ballina Etiketimet Anduel Xhindi

Etiketim: Anduel Xhindi

I pajetë në banesë, 25-vjeçari kunat i deputetit të PS

Një ditë më parë një 25-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Roskovec. I riu Elsid Isufaj që dyshohet se vrau...

Një javë dasmë, martohet deputeti i PS

Deputeti i Partisë Socialiste i Fierit, Anduel Xhindi i jep fund beqarisë, ndërkohë që festimet kanë nisur këtë të hënë, për tu mbyllur në...

Deputeti socialist i jep fund beqarisë, ministrat dhe deputetët që morën...

Deputeti socialist, Anduel Xhindi i jep fund beqarisë! Në një ceremoni ku nuk kanë munguar deputetë, ministra, gazetarë e personazhe të njohur të jetës...

Kuvendi i ri do të ketë 4 studentë me mandat deputeti

Në fillim të Shtatorit do të mblidhet kuvendi i dalë nga zgjedhjet e 25 Qershorit. Në mesin e 140 deputetëve, në mesin e atyre...

EDITORIAL

Dënimi i Shullazit, reagon ambasada e SHBA-së: Kush e ka radhën?

Ambasada amerikane në Tiranë përshëndet vendimin e djeshëm të Gjykatës e cila vendosi dënimin me 14 vjet...

FORUM

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...