E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Andi Bushati

Etiketim: Andi Bushati

Pse vazhdoj të qesh me Zhejin

Nga Andi Bushati/ Kam vendosur të qesh me Artur Zhejin. Kam vendosur të qesh me me këtë “koleg” që vendosi ti kthehet profesionit të gazetarit...

Ankthi që vramë në Lion…

Nga Andi Bushati/Nëse ka një epitet që i shkon më shumë trajektores ende të pambaruar të Shqipërisë në këtë europian, ai është një ankth...

A del dot Basha më nga çarku?

Nga Andi Bushati Opozita po kalon orët e saj më të vështira që prej kohës kur Lulzim Basha ka marrë kryesimin e saj tre vite...

Pse PD-në nuk e dëgjon askush?

"Ai sot po qeveris me të parët dhe është bërë ortak me ata që shantazhonte dje. Është pikërisht kjo histori e hidhur e abuzimit...

(FOTO) Rama: Ja çfarë mbrojnë kundërshtarët e Arenës Kombëtare

Kryeministri Edi Rama ka dalë sërish në mbrojtje të projektit të stadiumit të ri, ku ka postuar në Twitter edhe një shkrim të "Corriere...

Pse Rama ka vendosur të mbrohet me banditë

"Pikërisht nga frika dhe paranoja se dikush mund t’ia thotë në sy këto, ai ka ngritur atë realitetin tjetër, me gazetarë manipulatorë, me media...

Gazeta “Koha Jone ” 30 Prill 2016

Reagon Rama: Gazetarët luajtën teatër. Ishte mbledhja e KKT, jo dëgjesë...

Kryeministri Edi Rama reagoi sot lidhur me incidentin e ndodhur me gazetarët dhe shoqërinë civile gjatë prezantimit të projektit për stadiumin. Në një postim...

Andi Bejtja: Dëgjoni Lubonjën dhe Berishën

Analisti Andi Bejtja ka reaguar me një status në Facebook pas ndalimit që disa roje private dhe Garda e Republikës i bëri gazetarëve Fatos...

Garda dhunon Rakipin,Lubonjën, Bushatin, Bojaxhi të hyjnë tek Rama

Në momentin qe po fliste Edi Rama ne hotel Tirana per projektin e stadiumit kombetar te futbollit kane shkuar per te hyre si gazetarë...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...