E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Andi Bejtja

Etiketim: Andi Bejtja

Fituesi qesharak që po shpallin-Lulzim Basha!!

Nga Erion Braçe FITUESI QESHARAK QE PO SHPALLIN-LULZIM BASHA!! Po kerkojne fituesin. Madje nuk perpiqen hic te mos jene te paturp. Kane nga dje ne mbremje qe shpallin...

Andi Bejtja: Ç’është kjo katunari e Kryeministrit?

Nga Andi Betja/ "Ore, se nuk ndjehem mirë kur e përdor këtë fjalë po për momentin nuk gjej dot fjalë tjetër; ore po ç’është kjo...

Reforma në drejtësi, fitore e tre polaritetit

"Reforma në Drejtësi në Shqipëri qe fitore e tre polaritetit, trepolaritet që kanë dashur vazhdimisht ta prishin kryesisht interesat e oligarkisë dhe të politikanëve...

Erion Veliaj i heq gjethet reformës në drejtësi

Nga Andi Bejtja Sot ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë, që jo vetëm nuk ka ndodhur gjatë afro tre dekadave tranzicion të historisë së Shqipërisë...

Reforma në drejtësi: Po shqiptarët ku e gjejnë veten!

Nga Andi Bejtja/Fatmirësisht për politikanët dhe fatkeqësisht për shqiptarët, reforma në drejtësi, nga detyrë shtëpie, u kthye në një film thriller e tani në...

Andi Bejtja: Dëgjoni Lubonjën dhe Berishën

Analisti Andi Bejtja ka reaguar me një status në Facebook pas ndalimit që disa roje private dhe Garda e Republikës i bëri gazetarëve Fatos...

Andi Bejtja: Sot jam me Edi Ramën

Gazetari Andi Bejtja është shprehur sot se “është me Edi Ramën”. Kështu ka shkruar në profilin e tij në Facebook, pasi ka dëgjuar fjalimin...

Reforma në drejtësi si pseudo kauze morale për të mbuluar dështimet...

"Këtu do duken dhe kush janë reformatorët e vërtetë ata që duan ta varin në mur, apo ata që duan ta hedhin sërish në...

Nga fajin e ka Saliu te fajin e kanë shqiptarët

"A ke dalë ndonjëherë herët në mëngjes nga shtëpia të shikosh si gumëzhin Tirana nga njerëzit që shkojnë të punojnë nga 12 orë në...

Përse John Kerry duhet të takojë edhe Kiço Blushin me Saimir...

"I vetmi ndryshim është se Kerry nuk po vjen me piano mbi shpinë,po me një mijë e kusur muxhahedinë. Ndaj, mirësevjen John Kerry në...

EDITORIAL

Në tetor 2019 zgjedhje vendore dhe parlamentare, ndryshe parizienët do shikojnë nga Tirana

-Zgjedhjet e datës 30 qershor duket se  nuk do zhvillohen, pasi deri atëhere do jetë krijuar qeveria...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...