E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Analizoni Vuçiç

Etiketim: Analizoni Vuçiç

Berisha thirrje ndërkombëtarëve: Analizoni Vuçiç, bën viktimën

Ish-kryeminstri i Shqipërisë Sali Berisha, ditën e sotme  i ka bërë thirrje komunitetit ndërkombëtar që të analizojë vizitën e fundit dhe qëllimet e vërteta...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Rama në Repolitix, rekord audience, Report Tv lë pas televizionet kombëtare

Emisioni Repolitix në Report TV drejtuar nga gazetari Denis Minga ku i ftuar ishte kryeministri Edi Rama shënon një...

Po të ishte shqiptar, a do ta linit të ikte Gruevskin?

Nga Aurora Ndrio-Karameti -  Është lajm i mirë që një keqbërës si ish-kryeministri Gruevski nuk gjendet më në...