E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Alket Islami

Etiketim: Alket Islami

“Hëngra supë me krimba dhe kërmij”, Alket Islami tregon për udhëtimin...

Drejtori i Aeroneutikës Shqiptare, Alket Islami ka udhëtuar drejt Kinës dhe ka shijuar ushqimin e tyre të veçantë, duke risjellë edhe njëherë në vëmendje...

FOTO/ Surpriza e veçantë për Ramën, një dhuratë për Zahon e...

Kryeministri Edi Rama e ka mbyllur mbrëmjen e djeshme me një event të veçantë në Vlorë, ku u ndanë dhe çmimet për Kampionatin IX...

EDITORIAL

Kushtetuta u zbatua. Sandër Lleshi, ministër

-Dje ministria e mbrojtjes dërgoi me urgjencë në presidencë shkresën për largimin nga shërbimi aktiv ushtarak të...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...