E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Alket Islami

Etiketim: Alket Islami

“Hëngra supë me krimba dhe kërmij”, Alket Islami tregon për udhëtimin...

Drejtori i Aeroneutikës Shqiptare, Alket Islami ka udhëtuar drejt Kinës dhe ka shijuar ushqimin e tyre të veçantë, duke risjellë edhe njëherë në vëmendje...

FOTO/ Surpriza e veçantë për Ramën, një dhuratë për Zahon e...

Kryeministri Edi Rama e ka mbyllur mbrëmjen e djeshme me një event të veçantë në Vlorë, ku u ndanë dhe çmimet për Kampionatin IX...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...