E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Alfred Peza

Etiketim: alfred Peza

Ish-gruaja e Alfred Pezës: Çfarë dëshmova në prokurori, si ndihem kur...

Flet për herë të parë ish-bashkëshortja e deputetit Alfred Peza, Adelina Toli, pas lajmit që ka qarkulluar ditën e djeshme lidhur me deklaratën e...

PD: Rama të shpjegojë pasurinë e Alfred Pezës, merrte 10 mijë...

Partia Demokratike i ka kërkuar sot kryeministrit Edi Rama të japë shpjegime për pasurinë e deputetit socialist Alfred Peza. Në një deklaratë për mediat, zëdhënësja...

Peza: Pasuria ime nuk është rritur nga 2013-ta. Akuzat nga ziliqarë

Deputeti i Partisë Socialiste, Alfred Peza, i vënë nën akuzë për blerjen e aksioneve në një bankë private me një shumë 1.1 miliardë lekësh,...

Kurseu 1 milionë dollarë – Peza reagon ndaj ILDKPKI: E mirëpres...

Deputeti i Partisë Socialiste, Alfred Peza ka reaguar në lidhje me vendimin e ILDKPI-së sa i takon nisjes së hetimeve për posedimin e një...

Pasuria 1.13 miliardë lekë, ILDKPKI nis hetimin për deputetin Alfred Peza

Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave, (ILDKPKI) njoftoi sot se ka nisur hetimin e plotë për pasurinë...

Vajza që investigon pasuritë e më të pushtetshmëve në Shqipëri, zbulon...

Vajza që investigon pasuritë e më të pushtetshmëve në Shqipëri: Zbulon pagën e Alfred Pezës te Korrieri dhe Ora News Aranita Brahaj, drejtoresha ekzekutive...

Shqiptarët, para provës me lirinë!

Një individ i lirë, i një shoqërie horizontale. Ku secili tashmë është i barabartë përpara mundësisë për ta thënë apo transmetuar në cdo kohë...

Kodheli presidente? Peza: E shkëlqyer për sekretare e OKB

Pse e larguat Koco Kokëdhimën? Të jemi të sinqertë që ai ka shpalosur një axhendë personale brenda PS.Secili nga ne është i lirë të ndërrmarrë...

Kodheli presidente? Peza: E shkëlqyer për sekretare e OKB

Deputeti i PS, Alfred Peza, ka deklaruar se është Mimi Kodheli është një kandidaturë e shkëlqyer për të qenë presidentja e ardhshme e vendit. I...

Në kërkim të pasqyrës!

Mungon matja dhe bërja publike në çdo kohë, e audiencave televizive apo radiofonike. Sondazhet dhe exit poll-et permanente profesionale e të besueshme. Për çdo...

EDITORIAL

Në tetor 2019 zgjedhje vendore dhe parlamentare, ndryshe parizienët do shikojnë nga Tirana

-Zgjedhjet e datës 30 qershor duket se  nuk do zhvillohen, pasi deri atëhere do jetë krijuar qeveria...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...