E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Alfons Zeneli

Etiketim: Alfons Zeneli

Një klerik pedofil në Fier, denoncimi i gazetarit: Nëna e të...

Gazetari Alfons Zeneli ka denoncuar një ngjarje të rëndë në Fier, ndërsa thekson se një klerik pedofil është bërë pjesë e KOASh-it. Përmes një statusi...

Një ditë do na dalë greke dhe Vallja e Tropojës

Nga Alfons Zeneli/Mesoj nga nje reagim i prof. dr Lisien Bashkurtit se ish kreu i OMONIA-a famekeqe dhe ish deputeti i Parlamentit shqiptar Panajot...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Zyrtarja e SHBA: SPAK dhe BKH do të bëjnë vettingun në politikë

Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit, Elisabeth Millard zgjedh reformën në drejtësi si rrugën e vetme për të...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...