E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Alexis Sanchez

Etiketim: Alexis Sanchez

Sanchez drejt largimit nga Manchester United, Mourinho e ka jashtë planeve

Alexis Sanchez mund ta mbyllë shumë shpejt aventurën te Manchester United. Sipas asaj që raportojnë mediat angleze, sulmuesi kilian pritet të nxirret jashtë planeve...

Sanchez konfirmon ndarjen nga bashkëshortja me një foto, ja çfarë shkruan...

Alexis Sanchez, ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja e tij Mayte Rodriguez, me një postim në “Instagram”. Përmes një mesazhi emocional dhe fotot e tyre...

Presidenti i City-it zbulon arsyen se përse nuk transferuan Sanchez

Presidenti i Manchester City, Khaldoon Al Mubarak ka treguar arsyen se përse nuk blenë kartonin e Alexis Sanchez në merkaton e janarit. “Qytetarët” ishin...

Prezantimi i Sanchez bëhet “hit”, klubi skocez e kopjon

Alexis Sanchez gjeti një mënyrë shumë interesante për t'u prezantuar me "djajtë e kuq", me sulmuesin kilian që shfaqen duke luajtur në një piano...

Rrëfimi i studentes: Si më ofroi futbollisti i njohur 1 mijë...

Një studente 20- vjeçare duket se do të fusë në telashe yllin kilian Alexis Sanchez. Paulina Sobierajska ka thënë për mediat britanike se Sanchez...

Mourinho: Sanchez shumë pranë Manchester United

Alexis Sanchez është shumë afër transferimit të Manchester United. Kështu ka deklaruar trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, pas fitores 0-1 në transfertë të Burnley. Pas...

Lajmi i fundit: Sanchez nuk udhëton për ndeshjen ndaj Bournemouth, zgjedh...

Alexis Sanchez nuk do të luajë sot në ndeshjen ndaj Bournemout, pasi është shumë pranë kalimit në Manchester United Sulmuesi i kilian, Alexis Sanchez nuk...

E bujshme/ Po e kërkon e gjithë Europa por, ai ka...

Skuadra e Paris Saint Germanin është në “pole” për të marrë sulmuesin kilian Alexis Sanchez, që me të gjitha gjasat do të lërë Arsenal...

Alexis Sanchez ‘driblon’ të gjithë, ja skuadra suprizë që mund ta...

Pronari i skuadrës së Everton, Farhad Moshiri, kërkon të befasojë të gjithë duke sjellë te skuadra e tij sulmuesin kilian Alexis Sanchez, që luan...

Formacioni i ‘yjeve’ që në verën e vitit 2018 largohen me...

Alexis Sanchez, Gianluigi Buffon, Lionel Messi, Andres Iniesta, Isco janë këta ‘yjet’ e futbollit botëror që gjatë merkatos së verës 2018 mund të largohen...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...