E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Albërie Hadërgjonaj

Etiketim: Albërie Hadërgjonaj

E kryqëzuan për pamjen e re, ja si reagoi Albërie Hadërgjonaj

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e së cilës kthehen gjithmonë në hit. Ajo gjithmonë komentohet shumë nga...

“Ju plakave s’ju ka hije”, komentuesit sulmojnë këngëtaren e njohur shqiptare

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj, është kthyer në Tiranë nga SHBA, ku ka dhënë disa koncerte. Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale, për...

Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Këngëtarja e njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen e saj. Ajo ka lindur pra në datën 15 shtator të vitit 1975, kurse sot ajo...

“Dua hundën time”, këngëtarja pendohet për operacionet plastike

Albërie Hadërgjonaj e ka pranuar që ka bërë ndërhyrje në hundë, por mesa duket është penduar. E ftuar në emisionin Rudina, ajo u shpreh...

Albërija: Tradhëtitë e ish-burrit, dhe puna si dado në SHBA

Albërije Hadërgjonaj një emër i njohur për shqiptarët, por jo gjithmonë ka qenë kështu. Këngëtarja rrëfeu në Top Show jetën si vajzë, nënë, grua...

Albërie Hadërgjonaj s’vesh kurrë reçieta: Kam pasur sukses vetëm pa to

Albërie Hadërgjonaj është një prej këngëtareve më të njohura të skenës shqiptare, e cila prej vitesh ka rrëmbyer zemrat e publikut me zërin dhe...

Albërie Hadërgjonaj “llastohet” nga djemtë e rinj: Më ngacmojnë shumë (FOTO)

Albërie Hadërgjonaj, që tashmë është tek të 50-at, thotë se e ngacmojnë shumë djem të rinj. “Ndodh që më shkruajnë shumë djem të rinj dhe...

FOTO/ Këngëtaren shqiptare e shpallin të vdekur, vjen reagimi i saj...

Këngëtaren e mirënjohur e kanë shpallur të vdekur në një aksident tragjik të ndodhur në ‘Rrugën e Kombit’. Albërie Hadërgjonaj ka reaguar menjëherë për të...

Kush e ka inat këngëtaren? Mbylla kontratën 20 mln dollarë

Është vënë në qendër të mediave prej disa ditësh, por duket se këngëtarja shqiptare ka një përgjigje për to. Bëhet fjalë për Albërie Hadërgjonaj, e...

FOTO/ Albërie Hadërgjonaj, shikoni se si botoksi ia ndryshon pamjen

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më shumë vite në skenë. Por edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e...

EDITORIAL

Kushtetuta u zbatua. Sandër Lleshi, ministër

-Dje ministria e mbrojtjes dërgoi me urgjencë në presidencë shkresën për largimin nga shërbimi aktiv ushtarak të...

FORUM

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...

Ç’gallatë idiote!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...