E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Alban ramosaj

Etiketim: alban ramosaj

“Ramosaj” jo mbiemri i vërtetë i Albanit

Të gjithë e njohim si Alban Ramosaj por siç duket këngëtari paska një tjetër mbiemër. Mbrëmjen e djeshme ai ka postuar një foto në...

FOTO/ Alban Ramosajt i kanë thyer zemrën apo thjesht….

Alban Ramosaj është një ndër personazhet më të komentuara të showbizt shqiptar dhe ndër më të ndjekurit në rrjetin social Instagram, ku ndan shpesh...

Kush po ia thyen zemrën Alban Ramosajt?

Artistët dinë të tërheqin vëmendjen. Duke gërmuar në Instagram Story, ndeshëm këtë postim të Alban Ramosajt. ''Ti po vjen në ëndrrat e mia, ti...

FOTO/ Më në fund zbulohet arsyeja pse Alban Ramosaj nuk është...

Llogaria e Alban Ramosaj në Instagram mund të ngatërrohet fare lehtë me atë të një modeli me aq shumë foto të pëlqyera nga ndjekësit. Në plazh,...

Klipi i Albanit dhe Erës, kush kopjoi kë? (VIDEO)

Kënga “Oh God” e Era Istrefit në bashkëpunim me yllin xhamajkan, Koshens, sapo ka dalë nga furra dhe po pritet mjaft mirë nga publiku....

Alban Ramosaj ”çmendet” në dush, 100% nudo (VIDEO)

Alban Ramosaj, edhe pse nuk është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, është goxha aktiv në rrjete sociale. Nuk janë të pakta rastet...

5 foto që tregojnë se askush s’del dot nga uji si...

Ka shumë djem të tjerë shqiptarë të cilëve u pëlqen të dalin nga uji, dhe e bëjnë këtë si profesionistë të vërtetë. Përshembull Elgit...

VIDEO/ Këngëtari shqiptar zbulon të vërtetën: ‘Kam qenë obez’

Paçka se tashmë shumë personazhe të njohur kanë një fizik për t’u admiruar, në të shkuarën ka qënë tërësisht ndryshe. Një rast i tillë është...

Kërcimi me skema të nxehta në ekranin Shqiptar (Video e plotë)

Gjatë mbrëmjes së Hënë në spektaklin “Dane With Me” në Tv Klan, u paraqitën skena të nxehta. Edhe pse një format ku në qendër...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...