E dielë, Nentor 18, 2018
Ballina Etiketimet Alban Dudushi

Etiketim: Alban Dudushi

“Nderimi” i shqiptarëve për Kacifan

Nga Alban Dudushi Shqiptarëve u bëri nder mosreagimi i ashpër ndaj funeralit të ditës së djeshme. U bëri nder jo vetëm sepse ishin të vetmit...

Jo Elvana por NE! Pse u turr turma drejt saj?

Në një analizë të botuar në faqen “Tiranapost”, gazetari dhe prezantuesi i njohur i Top Channel, Alban Dudushi analizon ngjarjen e ndodhur në Bllok...

Kush e shkrin Alban Dudushin? Videoja që tregon…

Me Kroi Artin jemi njohur më së shumti falë Bietës, se babi Albani s`ka qenë aq dorëlëshuar. Ishte prapë Bieta ajo që e postoi...

Gjithmonë të rezervuar, Alban Dudushi dhe Bieta Sulo japin puthjen e...

E gjitha nisi në korridoret e Top Channel, ku Bieta Sulo asokohe studente gazetarie do të takohej me moderatorin e “Top Show”, Alban Dudushin...

FOTO/ Bieta zbulon sjelljen e Albanit pak pasi erdhi në jetë...

Çifti i njohur Alban Dudushi dhe Bieta Sulo  ka pak ditë që janë bërë prindër të një vogëlushi, të cilin e kanë bekuar me...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...