E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Al Bano Carrisi

Etiketim: Al Bano Carrisi

Këngëtari italian i jep lamtumirën muzikës: Nuk këndoj më

Al Bano Carrisi nuk do të këndojë më. Këngëtari italian konfirmon largimin e tij nga muzika raportojë mediat vendase. Në një intervistë në emisionin,...

Këngëtari i njohur merr tashmë vendimin: Në fund të 2018-ës nuk...

Këngëtari i famshëm italian Al Bano Carrisi do të mbyllë karrierën e tij muzikore në fund të 2018. Njoftimin e ka bërë vetë ai...

Al Bano Karrisi, 24 orë në Vlorë për festa

Koncerti në qytetin bregdetar. Këngëtari: E ndjej veten sikur të jem në Festivalin e Sanremos Nga Zenepe Luka/ Al Bano Karrisi, ka përshkuar një itinerar të...

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...