E shtunë, Qershor 23, 2018
Ballina Etiketimet Akulli

Etiketim: akulli

Po fliste për akullin, prezantuesja e motit rrëshqet keqas dhe bie...

Rrëzimi i kësaj prezantueseje të motit nuk mund të lërë pa reagim edhe njeriun më të "ftohtë". Ngjarja ndodhi në mes të aksionit të lajmeve. Ajo...

Ushqimi, këshilla mbi efektet dhe përdorimin e akullit

E dinit që jo gjithmonë kubet e akullit janë të ushqyeshme? Që edhe këto produkte në shtëpi kërkojnë kujdes të veçantë? Në pamje të parë...

Vëllai i 40 vjeçarit që vdiq tek rezervuari i ngrirë: Po...

Lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi gjatë mesditës në Fier, ku humbi jetën një 40 vjeçar teksa kishte tentuar që të ecte mbi...

EDITORIAL

Refugjatët, turistët anulojnë pushimet  verore në Shqipëri

Ideja e ngritjes së kampeve të refugjatëve nga Siria dhe Afrika e Veriut në Shqipëri ka dhënë...

FORUM

Analistët: Negociatat të hapen, qoftë edhe me kushte

Votimi në parlamentin e Holandës kundër hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE-në është pritur me ironi...

Refugjatët sirianë tregojnë pse po vijnë në Shqipëri (VIDEO)

Autoritetet shqiptare thonë se muajt e fundit ka patur përpjekje në rritje të refugjatëve dhe emigrantëve për...